Lekarz
Instagram.com Ratowniczy
Konrad Karpiuk - 2 Maja 2020

Lekarz i ratownik zaatakowani gazem. Dramatyczne sceny w polskiej karetce, w głowie się nie mieści

Lekarz oraz ratownik przewozili w ambulansie mężczyznę z podejrzeniem zarażenia przez kontakt z chorym na COVID-19. Nagle pacjent zerwał się na równe nogi i zaatakował gazem pieprzowym personel medyczny w karetce. Musiała interweniować policja, która w końcu go uspokoiła. Mężczyzna nie uniknie konsekwencji za ten atak.

Lekarz oraz ratownik medyczny zdecydowanie nie zaliczą tego dnia w pracy do udanych. Karetka została wezwana do mieszkańca Wołowa (niedaleko Wrocławia). Jak się okazało, mężczyzna był wyjątkowo agresywny i pobudzony, dlatego gdy karetka dotarła na miejsce, pacjent był już w obstawie policji.

Lekarz i ratownik zaatakowani przez pacjenta w ambulansie

Jak udało się ustalić "Gazecie Wrocławskiej" pacjenta wieziono do szpitala przy ulicy Fieldorfa. W trakcie transportu pacjenta policja asystowała medykom. Na SOR ustalono, że mężczyzna jest objęty kwarantanną, ze względu na kontakt z zarażonym. Ratownicy oraz policjanci dopiero wtedy się o tym dowiedzieli.

Małgorzata RozenekNajwiększe szczęście w domu Małgorzaty Rozenek. Wiadomość przekazał Radosław MajdanCzytaj dalej

W związku z sytuacją zdecydowano się na przewiezienie pacjenta do szpitala zakaźnego przy ulicy Koszarowej. Wtedy też doszło do dantejskich scen w karetce. Mężczyzna wyciągnął gaz pieprzowy i zaatakował personel medyczny. Później urządził sobie małą demolkę w ambulansie i wybił tylną szybę. Musieli wkroczyć policjanci.

Pacjent będzie ukarany, ale dopiero jak wyzdrowieje

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

Szpital zamierza złożyć zawiadomienie do prokuratury, ale obecnie pacjent nie jest jeszcze zdrowy. Co za tym idzie, ukarania można się spodziewać dopiero po tym, jak jego stan się poprawi. Odpowie za zniszczenie karetki i atak na medyków. Historię skomentował jeden z medyków na swoim koncie na Instagramie.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja oficjalnie przekazała smutną wiadomość. Wiadomo, co mogło stać się z Kacperkiem
2.
Policja przekazała dramatyczną wiadomość na temat Kacperka. Wiadomo, co mogło się stać

- Kraj taki piękny, tylko ludzie gorsi niż zwierzęta [...] nie wierzcie, że społeczeństwo nagle zmieniło się in plus jak za dotknięciem magiczną różdżką. Tak, jak byliście traktowani przed pandemią, tak i będziecie traktowani po niej, koleżanki i koledzy medycy - napisał ratownik na profilu.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kraj taki piękny, tylko ludzie GORSI NIŻ ZWIERZĘTA...Dolnośląskie. Ratownik i lekarz zaatakowani przez pacjenta, karetka, pisząc dosadnie, rozjebana... . Już to mówiłem: pandemia-srandemia, nie wierzcie, że społeczeństwo nagle zmieniło się in plus jak za dotknięciem magiczną różdżką. Tak, jak byliście traktowani przed pandemią, tak i będziecie traktowani po niej, Koleżanki i Koledzy Medycy. . Stay safe out there! G. PS zapomniałem dodać: zdjęcie nie mojego autorstwa, zostało mi przesłane przez jedną z obserwujących profil osób. Dziękuję! _____________ #stopagresji #ratowniczy #SystemToJuzNieJa #ratmed #karetka #ambulans #ratownikmedyczny #ratownik #lekarz #pielęgniarka #szpital #pielegniarka #ratownictwomedyczne #pogotowie #999 #112 #ratownictwo #medycyna #pielęgniarstwo #pielęgniarki

Post udostępniony przez Grzesiek Nowak (@ratowniczy)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Polscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wieku
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News