lekarz
Wikipedia newsrm.tv CC BY 3.0
Mateusz Sidorek - 1 Maja 2020

Najsłynniejszy lekarz w Polsce ogłosił dobrą nowinę. Wiele rodzin w euforii

Znany lekarz niespodziewanie podzielił się w mediach społecznościowych swoją decyzją. Postanowił zmienić zalecenia panujące w polskim szpitalu. Po wydaniu oświadczenia ucieszyło się wiele rodzin. Nowe regulacje w instytucji medycznej mają wejść w życie od razu po długim weekendzie majowym. Doktor nauk medycznych przedstawił już szczegółowy regulamin.

W związku z wprowadzanym przez rząd drugim etapem łagodzenia obostrzeń, który wejdzie w życie już 4 maja, znany lekarz wydał oświadczenie na swoim Twitterze. Doktor nauk medycznych, Paweł Grzesiowski swoją decyzją ucieszył mnóstwo rodzin. Dzięki temu od 4 maja zmienią się restrykcyjne zasady, jakie dotąd panowały w szpitalu św. Zofii w Warszawie.

Małgorzata RozenekNajwiększe szczęście w domu Małgorzaty Rozenek. Wiadomość przekazał Radosław MajdanCzytaj dalej

Lekarz Paweł Grzesiowski postanowił już teraz poinformować wszystkich o nadchodzących zmianach w warszawskim szpitalu. W związku z zaleceniami dotyczącymi środków bezpieczeństwa w czasie pandemii w szpitalach kontakt między osobami został drastycznie ograniczony. Rodziny nie mogły odwiedzać swoich bliskich, którzy leżeli na oddziałach. Wykluczono także możliwość odbywania się porodów rodzinnych.

Lekarz Paweł Grzesiowski przywraca możliwość porodów rodzinnych

Swoją decyzją lekarz na pewno wywołał poczucie ulgi u wielu rodzin, których bliscy przebywają na oddziałach szpitala. 13 marca wprowadzono restrykcyjne ograniczenia odwiedzin. Zakazano wchodzenia na teren szpitala oraz odbywania się porodów rodzinnych. Zakaz dotyczył również odwiedzin na Oddziale Wcześniaków i Patologii Noworodka. W związku z tym partnerzy kobiet, które urodziły, nie mogli mieć kontaktu zarówno z nimi, jak i nowo narodzonymi dziećmi. Od 4 maja wchodzą zmiany.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

- W naszym szpitalu św. Zofii w Warszawie - od 4 maja 2020 od godz. 8.00 zostanie przywrócona możliwość odbywania porodów rodzinnych z zachowaniem ścisłych zasad bezpieczeństwa - napisał na swoim Twitterze Paweł Grzesiowski.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja oficjalnie przekazała smutną wiadomość. Wiadomo, co mogło stać się z Kacperkiem

2. Radosław Majdan przekazał wspaniałą wiadomość. Dawno nie był tak szczęśliwy

Lekarz udostępnił już także szczegółowy regulamin, z którym należy się zapoznać, zanim zdecydujemy się na poród rodzinny. Chociaż zniesiono wprowadzony wcześniej zakaz, Paweł Grzesiowski podkreślił, że w szpitalu wciąż należy będzie przestrzegać odpowiednich środków bezpieczeństwa. Wraz z drugim etapem wprowadzanym przez rząd, wracamy do tzw. nowej normalności. Po majówce czeka nas szereg zmian.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Jutro 2 zmiany w Biedronkach. Nowe godziny otwarcia i wielka niespodzianka dla wszystkich klientów

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

źródło: Twitter grzesiowski_p

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News