Lekarz pacjent nie żyje
East News
Aneta Wasilewska - 1 Maja 2020

Lekarz powiedział mu, żeby przestał symulować. Kilka dni później pacjent już nie żył

Lekarz zbadał pacjenta i był przekonany, że udaje chorobę. Niestety okazało się, że mężczyzna nie symulował choroby, jednak prawda wyszła na jaw za późno, a mężczyzna zmarł. Wiele osób nie może pogodzić się z tym, co stało się w jednym z zakładów karnych na terenie kraju.

Lekarz miał do niego powiedzieć: "Nie symuluj". Krzysztof Siwek ze Szczecina obchodziłby właśnie 44. urodziny. Niestety mężczyzna osadzony w zakładzie karnym zmarł w więziennej celi.

Owczarek niemiecki i gęśOwczarek niemiecki miał być uśpiony z powodu agresji. Gęś uratowała mu życieCzytaj dalej

Lekarz był przekonany, że pacjent udaje chorobę

Krzysztof Siwek ze Szczecina trafił do zakładu karnego, gdzie odbywał wyrok 15 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna w ubiegłym roku sam zgłosił się na policję, by odbyć karę. Przygotował się do odsiadki, biorąc bezpłatny urlop w pracy. Był przekonany, że po piętnastu miesiącach znowu wyjdzie na wolność.

– Krzysztof miał do odbycia wyrok 15 miesięcy pozbawienia wolności za jakąś sprawę, do której się nie przyznawał, więc nawet nie znam szczegółów. Ważne, że chciał uporządkować swoje życie (...). Mówił, że postara się o warunkowe zwolnienie i wróci do nas cały i zdrowy. Nasza córka urodziła się, gdy on był już w zakładzie karnym. Trzymał ją na rękach zaledwie trzy razy – przekazała partnerka mężczyzny.

Na początku u mężczyzny pojawiły się wymioty i ból w klatce piersiowej. Krzysztof Siwek nie był w stanie o własnych siłach dotrzeć do karetki, pomógł mu w tym funkcjonariusz więzienny. Na SOR zrobiono mu EKG i morfologię. W sumie w szpitalu przebywał trzy godziny.

- W chwili obecnej pacjent nie wymaga leczenia szpitalnego i może przebywać w zakładzie karnym - napisał lekarz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Mama - ukryta kameraMama nie mogła zrozumieć, dlaczego jej córeczka budzi się cała podrapana. Zobaczyła nagranie z ukrytej kamery i odebrało jej mowęCzytaj dalej

Lekarz odesłał Krzysztofa do celi

Lekarz po badaniu wypisał Krzysztofa i mężczyzna wrócił do zakładu karnego. Dostał tabletki przeciwbólowe oraz nasenne, które jeszcze gorzej wpłynęły na jego stan zdrowia, postanowił je odstawić. Krzysztof Siwek z godziny na godzinę czuł się coraz gorzej. W końcu poprosi, by wezwana została karetka. Funkcjonariusz miał wtedy powiedzieć: „Skoro osadzony śpi na górnym łóżku, to znaczy, że nic mu nie jest”.

Mijała szósta doba od pobytu w szpitalu. Krzysztof Siwek miał dreszcze. Wstał, by założyć na siebie zimową kurtkę i przewrócił się. Natychmiast rozpoczęła się reanimacja przeprowadzona przez funkcjonariuszy, na miejsce wezwana została karetka. Niestety pomimo prób, nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Dzisiaj grzeje:

1. Wznowiono poszukiwania 3,5-letniego Kacperka. Niestety, nadeszła zła wiadomość

2. Policja wprowadza wzmożone kontrole. Od dziś możesz dostać wysoki mandat

Lekarz, który pojawił się na miejscu, stwierdził zgon, zaznaczając, że wymagana jest sekcja zwłok. Prokuratura już zajęła się sprawą. Wszczęte zostało dochodzenie w spawie błędu lekarskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Doradca Donalda Trumpa przewiduje koniec epidemii. Zdradził, co może ją powstrzymć
  2. Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewał
  3. Nikt nie mógł przewidzieć, tuż przed majówką całą Polskę obiegła niebywała wiadomość. Dotyczy każdego kierowcy
  4. Przygarnęła zaniedbaną suczkę. Nie wiedziała, że pies skrywa tajemnicę, gdy prawda wyszła na jaw, od razu musiała reagować
  5. Wyjątkowo smutna wiadomość obiegła media. Nie żyje wielki Polak
  6. Mogą wywoływać okropne choroby, a większość Polaków je kupuje. Są niebezpieczne dla organizmu, zawierają olej palmowy, akrylamid, sól, cukier i wiele innych

blok czekoladowyLepsze niż blok czekoladowy i galaretkowiec razem wzięte. Prosty przepis na hitowe ciasto PRL-u, podbija każde podniebienieCzytaj dalej

źródło: wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News