Lekarka walcząca z koronawirusem wysłała wiadomość do swoich małych dzieci. Napisała kilka zdań, które wyciskają ostatnie łzy

Lekarka walcząca z koronawirusem wysłała wiadomość do swoich małych dzieci. Napisała kilka zdań, które wyciskają ostatnie łzy Źródło: Twitter.com CorneliaLG

Lekarka na co dzień walczy w szpitalu z rosnącą pandemią koronawirusa. Kobieta napisała wiadomość do swoich dzieci, jej treść wywołuje łzy wzruszenia.

Lekarka napisała niezwykle wzruszającą wiadomość do swoich dzieci, jej treść poruszyła internautów. Kobieta na co dzień naraża swoje zdrowie i życie walcząc w szpitalu o życie pacjentów zakażonych koronawirusem. Słowa, które skierowała do swoich pociech są niezwykle wzruszające.

Lekarka napisała wiadomość do swoich dzieci, jej treść wyciska łzy z oczu

Cornelia Griggs jest chirurgiem dziecięcym i pracuje w Presbyterian Hospital w Nowym Jorku. Jakiś czas temu napisała artykuł do gazety "New York Times" w którym opisała walkę z pandemią koronawirusa, która obecnie paraliżuje cały świat. Zwróciła uwagę na to, że bitwa, jaką toczy personel medyczny w USA pokazuje coraz większą skalę problemów, które gnębią państwową służbę zdrowia. Zapewniła jednak, że wszyscy medycy robią, co w ich mocy, by nieść pomoc potrzebującym.

- Możemy być wycieńczeni, kiedy pojawisz się w progu szpitala i trzeba cię będzie resuscytować. Kiedy już się tam pojawisz, obiecuję nie panikować. Zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby cię uratować - napisała Cornelia Griggs na łamach "New York Timesa".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Lekarka opublikowała treść wiadomości na swoim Twitterze

Niedawno kobieta opublikowała na swoim Twitterze wiadomość, którą napisała do swoich dzieci. Post lekarki niezwykle poruszył internautów i natychmiast obiegł sieć. Słowa, które skierowała do swoich pociech wyciskają łzy z oczu. Do postu lekarka dołączyła swoje zdjęcie ze szpitala, ma na sobie pełny strój ochronny.

- Moje dzieci są jeszcze za młode, żeby to przeczytać. I ledwo rozpoznają mnie w takim stroju. Ale jeśli stracą mnie przez COVID-19, chcę, żeby wiedziały, że mama starała się ze wszystkich sił zrobić swoje - napisała kobieta na Twitterze.

Dzisiaj grzeje: 1. Nadchodzą kolejne obostrzenia ws. koronawirusa w Polsce. Chodzi o sklepy i pracę
2. Z ostatniej chwili: Będą kolejne zakazy przez epidemię. Dotyczą sklepów i pracy

Służby medyczne na całym świecie pracują w pocie czoła, by zapewnić pomoc każdemu potrzebującemu człowiekowi. Choć zwykle nie widać po nich strachu, codziennie narażają oni swoje życie i zdrowie, by ratować innych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Chroni komórki przed starzeniem się i wspomaga czerwone krwinki. Witamina E jest bardzo ważna dla organizmu człowieka
  2. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
  3. Koronawirus uszkadza nie tylko płuca? Niepokojące wyniki badań naukowców z kilku krajów
  4. Antek Królikowski pokazał, jak spędza kwarantannę. Przerażony wzrok mówi wszystko, na zdjęciu nie jest sam
  5. Wiadomo, co na kwarantannie robi Robert Janowski. Zdjęcie mówi samo za siebie
  6. Nie chciało jej się iść do fryzjera, więc wylała na pasemka kilka puszek Coli. Efekty ścinają z nóg

źródło: o2

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News