Pijana lekarka przyjmowała pacjentów. Gdy wszedł do niej 2,5-letni pacjent, prawie doszło do tragedii

Pijana lekarka przyjmowała pacjentów. Gdy wszedł do niej 2,5-letni pacjent, prawie doszło do tragedii Źródło: unsplash.com JESHOOTS.COM

Pijana lekarka wciąż przyjmowała pacjentów. Informacje obiegające media są porażające. Gdy do gabinetu wszedł 2,5-letni chłopiec, któremu kobieta miała wykonać zabieg, omal nie doszło do tragedii. Nie mieści się w głowie, że specjalistka mogła dopuścić się czegoś tak okropnego.

49-letnia lekarka zachowała się w karygodny sposób. Trudno zrozumieć, że dorosła kobieta, pracująca od lat w zawodzie, zrobiła coś takiego. Lokalna społeczność jest oburzona sytuacją. Szczególnie rozgoryczeni są rodzice 2,5-letniego chłopca, który tego dnia trafił do gabinetu pani doktor. Ta miała mu wykonać zabieg - było o krok od tragedii. 

Pijana lekarka przyjmowała pacjentów. Do jej gabinetu wszedł 2,5-letni pacjent

Z doniesień Polsat News wynika, że do nieprawdopodobnych zdarzeń doszło 4 czerwca w jednej z przychodni w Gostyniu w województwie wielkopolskim. 49-letnia lekarka, pod wpływem alkoholu, przyjmowała tego dnia pacjentów. Od godziny 10:00 przyjęła 45 osób. W gabinecie pojawił się też mężczyzna z 2,5-letnim synem. To właśnie ojciec zdecydował o zgłoszeniu policji swoich podejrzeń co do stanu trzeźwości kobiety.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Okazuje się, że lekarka miała przeprowadzić na chłopcu zabieg dermatologiczny. Chciała zrobić to bez wymaganej dezynfekcji i mając uszkodzone rękawiczki ochronne, narażając go na poważne niebezpieczeństwo. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, poddali ją badaniu alkomatem, które wykazało 1,7 promila alkoholu. 49-latka została zatrzymana, a już następnego dnia usłyszała zarzut narażenia dziecka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Jak wynika z doniesień Polsat News, kobieta odpowiadała niegdyś za jazdę pod wpływem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Tragiczne informacje obiegły media, nie żyje Paweł Antkowiak. Zginął w wypadku

2. Przez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakujące

- Tylko częściowo przyznała się do popełnienia tego czynu. Zakwestionowała, by miało dojść do narażenia tego dziecka na niebezpieczeństwo. Jednocześnie zakwestionowała fakt spożywania alkoholu […] Alkohol, który został wykryty w jej organizmie wynikał tylko z przyjęcia przez nią leku bez recepty na bazie alkoholu etylowego w wysokim stężeniu - mówił dla Polsat News prokurator Rejonowy w Gostyniu Jacek Masztalerz, podkreślając, że w piątek wobec podejrzanej zastosowano środki zapobiegawcze - donosi Polsat News.

Kobiecie grozi do 5 lat więzienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Borussia Dortmund - Hertha Berlin. Łukasz Piszczek górą w polskim meczu Bundesligi, zadecydowała jedna bramka (WIDEO)
  3. Rząd właśnie zniósł ważne zakazy. Pojawiły się kluczowe szczegóły, będzie bardzo ciężko
  4. W ostatniej chwili odwołała ślub. Pod jej dom nagle podjechał samochód z przyczepioną kartką, przeczytała wiadomość i nie wytrzymała
  5. W jednej chwili zginęła cała pięcioosobowa rodzina. Wielka tragedia, nie mieli żadnych szans
  6. Pascal Brodnicki stracił ukochaną osobę. Jego pożegnanie wywołuje morze łez

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News