Leje się krew w Niemczech! Makabryczne zderzenie pociągów

Leje się krew w Niemczech! Makabryczne zderzenie pociągów

Do prawdziwej tragedii doszło na stacji metra "Auf dem Damm" w niemieckiej miejscowości Duisburg. Zderzyły się ze sobą pociągi, w wyniku dramatu rany odniosły dziesiątki ludzi. Na miejscu pracują służby ratownicze i policja. Badane są przyczyny zdarzenia.

Tragedia miała miejsce w miejscowości Duisburg w północno-zachodnich Niemczech. Rany odniosło co najmniej 35 osób, służby informują o dwóch osobach poważnie lub krytycznie rannych. Przyczyną dramatu było zderzenie się ze sobą dwóch pociągów metra na stacji "Auf dem Damm".

Duisburg: dramat w metrze

Nie są znane przyczyny wypadku. Policja będzie je teraz badała. Co najmniej dwie osoby są poważnie lub krytycznie ranne. Media spekulują, że jedną z nich może być maszynista jednego z pociągów. Co najmniej 35 osób - pasażerów obu pociągów - odniosło rany. Na miejscu pomocy udzielają im służby ratownicze. Trwa także zmasowana akcja pogotowia i straży pożarnej. Nie wiadomo, czy w wyniku zderzenia pociągów wewnątrz któregoś z wagonów nie są zakleszczeni ludzie. Stacja "Auf dem Damm" znajduje się na trasie linii metra przebiegającej przez aglomerację Ren-Ruhra w Nadrenii Północnej-Westfalii.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Niemcy spalili meczet koktajlami Mołotowa!
  2. Europejski premier aresztowany w Niemczech
  3. Europa we łzach! Oto nowy rząd Niemiec, Merkel oddaje władzę
Następny artykuł