Problem Legii Warszawa
Wikipedia
Piotr Bernaciak - 17 Kwietnia 2019

Problem Legii Warszawa. Mistrzowie Polski nie mają boiska treningowego

Legia Warszawa musi zmagać się z utrudnieniami w walce o mistrzostwo Polski. Jak się okazuje, nie chodzi jedynie o względy sportowe. Dowiedzieliśmy się, że obrońcy tytułu nie mogą obecnie liczyć nawet na własne boisko treningowe i są zmuszeni do wynajmowania innego obiektu!

Legia Warszawa walczy o to, by za kilka tygodni po raz trzeci z rzędu wznieść w górę trofeum dla najlepszej drużyny w kraju. Drużyna jest na dobrej drodze, bowiem ma tyle samo punktów w tabeli Lotto Ekstraklasy, co liderująca Lechia Gdańsk, jednak wciąż musi walczyć o ostateczny triumf. Z pewnością jest jej znacznie trudniej, gdy nie ma nawet dostępu do własnego boiska treningowego.

Niedawno ukazały się wiadomości o tym, że Legia Warszawa nie może trenować na boisku bocznym przy ulicy Łazienkowskiej, gdzie mieści się obecnie baza treningowa klubu. Wszystko przez uszkodzenie samego boiska, które uniemożliwia trening zawodowego zespołu. Z tego powodu klub musiał w trybie awaryjnym poszukać innego boiska, które posłuży mu w trakcie szybkiej renowacji murawy na własnym obiekcie.

Boniek komentuje zarzutyBoniek komentuje zarzuty wobec Jarosława B. Były piłkarz reprezentacji Polski w areszcieCzytaj dalej

Legia Warszawa nie ma boiska treningowego

Wczoraj ukazały się sensacyjne wiadomości na temat problemów Legii z boiskiem treningowym, na które mieli narzekać nawet zawodnicy. Okazało się, że włodarze klubu rzeczywiście dostrzegli problem i postarali się, by kilka najbliższych treningów mogło odbyć się w innym miejscu. Doskonałym obiektem, który spełniał wymogi pierwszej drużyny Legii, był stadion Drukarza Warszawa, który mieści się w niewielkiej odległości od stadionu Legii.

Odbyły się tam dwa treningi. Jeżeli uda się doprowadzić boisko przy Łazienkowskiej do dobrego stanu już jutro, to możliwe, że nazajutrz legioniści wrócą na swoje tereny. Póki co zmuszeni są na trenowanie na nieznanym boisku.

Legia Warszawa trenuje na pobliskim boisku

Boisko boczne nie mogło być używane, bo murawa "zużyła się". Legia Warszawa nie dysponuje nawet trzema boiskami treningowymi, przez co trzeba było przenieść się poza swoje obiekty. Niebawem sytuacja powinna wrócić do właściwego stanu rzeczy.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News