Pomocnik opuszcza Legię Warszawa. Czas na powrót do kraju?

Pomocnik opuszcza Legię Warszawa. Czas na powrót do kraju? Źródło: YouTube - Legionisci.com

Legia Warszawa tego lata z pewnością pożegna się z kilkoma zawodnikami. Jednym z nich ma być pomocnik, który od dłuższego czasu nie może liczyć na regularną grę w pierwszym składzie. Wszystko zostało ujawnione przez samego piłkarza.

Legia Warszawa najprawdopodobniej dokona tego lata sporej rewolucji pod względem kadrowym. Niewykluczone, że drużynę opuści kilku lub nawet kilkunastu zawodników. Wśród nich znajdą się zarówno ci, którzy przez wiele lat mogli liczyć na miejsce w składzie, ale również ci, którzy nie łapali się w ostatnich tygodniach nawet na ławkę rezerwowych. 

Swoje odejście ogłosił niedawno pomocnik, który w ostatnim czasie nie mógł liczyć na grę. Legia Warszawa wielokrotnie dawała mu szansę, jednak ostatecznie nie udało mu się nigdy przekonać do siebie trenera. Cristian Pasquato przekazał wiadomość o swoim odejściu za pośrednictwem mediów społecznościowych, wyrażając swój smutek po odejściu z drużyny.

Legia Warszawa pożegna się z włoskim pomocnikiem

W ostatnim czasie Legia przechodziła ogromną rewolucję, jednak Cristian Pasquato nie wykorzystał szansy na pokazanie się Aleksandarowi Vukoviciowi i nie dostał kolejnych możliwości występów. Nic więc dziwnego, że Legia nie zdecydowała się na przedłużenie kontraktu z Włochem i już w najbliższej przyszłości zostanie on wolnym zawodnikiem. 

Gdzie pomocnik trafi w tej sytuacji? Tego wciąż nie wiadomo. Kilka miesięcy temu mówiło się, że zainteresowana jego wypożyczeniem jest Wisła Kraków. Niewykluczone, że po zakończeniu umowy z Legią piłkarz zdecyduje się na skorzystanie z nowej oferty włodarzy klubu ze stolicy Małopolski. Nie jest to jednak najbardziej prawdopodobny scenariusz na jego dalszą karierę.

Legia Warszawa niebawem dokona rewolucji kadrowej

Źródła związane z zawodnikiem twierdzą, że będzie on chciał wrócić do ojczyzny. Włoska Serie A najprawdopodobniej nie będzie nim zainteresowana, ale na jej zapleczu z pewnością znajdą się kluby, które będą chciały zatrudnić włoskiego pomocnika Legii Warszawa. Możliwe, że w najbliższej przyszłości będzie go można oglądać w Serie B

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News