To już pewne. Legia Warszawa przedłuży kontrakt z gwiazdą ligi

To już pewne. Legia Warszawa przedłuży kontrakt z gwiazdą ligi Źródło: Wikipedia

Legia Warszawa zmagała się w ostatnim czasie z wieloma problemami, choć teraz wiele wskazuje na to, że wszystko zaczyna iść ku dobremu. Drużyna wróciła na fotel lidera Ekstraklasy, a jedna z jej największych gwiazd najprawdopodobniej doczeka się nowej umowy. Kibice klubu będą uradowani.

Legia Warszawa dokonała wielu ważnych zmian, dzięki którym kibice mogą być dziś szczęśliwi. Pożegnano trenera Ricardo Sa Pinto, który był powodem negatywnego odbioru klubu w mediach, dokonano wielu niezbędnych zmian w wyjściowej jedenastce, dzięki którym drużyna wróciła na zwycięski szlak, a dziś kibice mogą cieszyć się, bo najprawdopodobniej ich ukochany zespół zakończy ligę na pierwszym miejscu w tabeli.

Pojawia się kolejna doskonała wiadomość dla kibiców, która sprawia, że już niebawem będą mogli cieszyć się z najnowszej decyzji. Dowiedzieliśmy się bowiem, że nową umowę z klubem podpisać ma Michał Kucharczyk, bezapelacyjnie jeden z najważniejszych piłkarzy Legii w ostatnich latach. Ulubieniec kibiców najprawdopodobniej zostanie w stolicy na kolejne kilka lat i wciąż będzie grać w Ekstraklasie.

Legia Warszawa przedłuży umowę z legendą

Michał Kucharczyk jest uznawany za grającą legendę klubu. Trafił do stolicy jako młody piłkarz, przez kilka lat był podstawowym zawodnikiem u kolejnych trenerów, a ostatecznie stał się ulubieńcem trybun. Kibice nie wyobrażają sobie warszawskiego klubu bez piłkarza z charakterem, który zawsze dawał z siebie wszystko na boisku i walczył o to, by Legia Warszawa mogła cieszyć się z jak największych sukcesów.

Informacje o braku chęci przedłużenia kontraktu z Kucharczykiem wzbudzały niepokój kibiców, ale wygląda na to, że ostatecznie okazały się jedynie plotkami. Wszystko wskazuje na to, że już dziś lub jutro znany skrzydłowy podpisze nową umowę.

Legia Warszawa chce zatrzymać swojego skrzydłowego

Kibice bardzo chwalą ruch klubu. Z pewnością nie jest to decyzja służąca przypodobaniu się kibicom, ale świadomy krok w sprawie utrzymania wysokiego poziomu piłkarskiego. A jeśli chodzi o skalę polskiej ligi, to Kucharczyk prezentuje go od lat, dlatego zawsze może liczyć na wsparcie trybun. 

źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News