Legia Warszawa ma kłopoty. Podstawowy zawodnik może opuścić klub już niebawem

Legia Warszawa ma kłopoty. Podstawowy zawodnik może opuścić klub już niebawem Źródło: YouTube - Legia Warszawa

Legia Warszawa w najbliższe wakacje może przejść rewolucję kadrową. Wiele wskazuje na to, że klub opuści kilku zawodników. Wśród nich nieoczekiwanie może znaleźć się piłkarz, który przez lata cieszył się zaufaniem kolejnych trenerów.

Legia Warszawa w Wielką Sobotę zdołała pokonać Cracovię i wyprzedziła w ten sposób Lechię Gdańsk, stając się nowym liderem Ekstraklasy. Teraz to legioniści są faworytami do zdobycia tytułu mistrzowskiego, choć do zakończenia sezonu pozostało jeszcze sześć kolejek. Po nich z pewnością zespół czeka rewolucja kadrowa, a jesienią w Legii zagra kilku nowych piłkarzy.

Nieoczekiwanie z zespołem pożegnać się może zawodnik, który od kilku lat był zawodnikiem pierwszego składu i wydawało się, że może grać w Warszawie przez długi czas. Chodzi o Adama Hlouska, który za parę miesięcy może odejść z naszej ligi. Doświadczony czeski defensor z pewnością znalazłby sobie dobry klub poza granicami Polski z uwagi na swoją dobrą renomę.

Legia Warszawa może stracić ważnego piłkarza

Adam Hlosek gra w Legii od początku 2016 roku, gdy trafił na Łazienkowską z ligi niemieckiej. Wówczas był uznawany za ważne wzmocnienie, a pierwsze kilka spotkań udowodniło, że dobrze poradził sobie z przystosowaniem się do polskich warunków. Na naszych ligowych boiskach był zdecydowanie jedną z wyróżniających się postaci.

Przez pewien czas mówiło się nawet, że jego dobra dyspozycja poskutkuje powrotem do reprezentacji Czech, jednak do niego ostatecznie nie doszło. Mimo to Legia Warszawa wciąż ceniła swojego lewego obrońcę i w kolejnych meczach wciąż pojawiał się w pierwszym składzie, deklasując kolejnych konkurentów.

Legia Warszawa być może pożegna się z Adamem Hlouskiem

Czech nie był wymieniany wśród zawodników, którzy na pewno opuszczą klub, jednak teraz mówi się, że jego usługami zainteresowana jest Viktoria Pilzno, jeden z najbardziej znanych klubów w ojczyźnie zawodnika. Propozycję z tej strony z pewnością trudno by mu było odrzucić, w związku z czym istnieje możliwość utraty Hlouska po wakacjach.

Legia może poradzić sobie, bo w ostatnich meczach wobec kontuzji Hlouska dobrze radził sobie Luis Rocha. Z pewnością potrzebne by było w tej sytuacji sprowadzenie konkurenta do gry dla Portugalczyka.

źródło: Piłka Nożna

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News