We wtorkowy wieczór w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów starły się Legia Warszawa oraz Borussia Dortmund. Podczas meczu pobito dwa rekordy. To jednak w żadnym wypadku nie jest powodem do dumy dla polskiego zespołu. 

We wtorkowy wieczór w Dortmundzie Legia Warszawa przegrała z Borussią Dortmund 4:8 (w poprzednim meczu Legia przegrała tracąc 6 bramek i nie strzelając ani jednej). Podczas starcia w piątej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów na stadionie zostały również pobite trzy rekordy rozgrywek.

Pierwszym rekordem jest ilość goli strzelonych w pierwszych 25 minutach meczu – nigdy wcześniej w historii Ligi Mistrzów nie udało się w takim czasie strzelić aż pięciu goli.

Drugim rekordem jest ilość bramek w całym meczu. Nigdy wcześniej nie padło aż 12 goli w jednym spotkaniu. Niestety żaden z tych rekordów nie jest powodem do dumy dla polskiej drużyny.

Gole dla Legii strzelali Prijovic, Kucharczyk i Nikolic. Z kolei dla Borussi strzelali Kagawa, Sahin, Dambele, Reus oraz Passlack.

https://youtu.be/P2372o6b7Q4

Polub fanpage jedynego bezstronnego portalu informacyjnego


bh

...

Zobacz również