Legendzie polskiej muzyki pękło serce. Do końca wierzyła, że jej córka przeżyje

Legendzie polskiej muzyki pękło serce. Do końca wierzyła, że jej córka przeżyje

To prawdziwa legenda polskiej muzyki. Niestety, nawet takich osobistości nie omijają tragedie osobiste. Śmierć córki dosłownie złamała jej serce - do końca wierzyła, że jednak przeżyje.

Ewa Bem to prawdziwa legenda. Kiedyś jej piosenek słuchali wszyscy, nie byłoby osoby, która nie rozpoznała by jej na ulicy. Jednak to wydarzenie złamało jej serce na tyle, że na jakiś czas wycofała się z życia artystycznego. Ewa Bem straciła córkę. Jej najstarsze dziecko Pamela Bem-Niedziałek zmarła w wieku 39 lat na glejaka mózgu. Artystka przez cały okres jej choroby wierzyła, że ich historia skończy się dobrze. Niestety, tak się nie stało.

Ewa Bem przeżyła tragedię

Córka Ewy Bem zostawiła po sobie dwoje dzieci, którymi kochająca babcia postanowiła się zająć. Żałoba i nowe obowiązki pochłonęły ją na tyle, że wycofała się z życia artystycznego. Ostatnich siedem miesięcy piosenkarka spędziła, wspierając zięcia - Jana Niedziałka, który jest (podobnie jak zmarła żona) dziennikarzem telewizji TVN24 BiS i opiekując się wnukami: 4-letnim Tomkiem i 2-letnią Basią.  - Choć sama była zdruzgotana, robiła wszystko, aby wnuki widziały w niej uśmiechniętą i pełną energii babcię - wyjawia znajoma gwiazdy. Dodaje, że Ewę podtrzymywali na duchu mąż - Ryszard Sibilski i młodsza córka Gabrysia. Dziewczyna aktualnie studiuje na londyńskim uniwersytecie komunikację i media społeczne. Choć artystka wciąż boi się o nią w związku z atakami terrorystycznymi, jakie zdarzają się w Europie, to akceptuje wybory córki. Niestety, życie Ewy Bem zdecydowanie nie jest łatwe. Mimo wielkiej osobistej tragedii artystka zdecydowała się wrócić na scenę po to, by uczcić 40-ste urodziny zmarłej córki, które właśnie się zbliżają. Prowadzi już nawet rozmowy dotyczące sprawy trasy koncertowej. Trzymamy za nią kciuki. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Cały kraj w żałobie. Nie żyje legenda, z nią kończy się pewna epoka
  2. Nie żyje król popu
  3. Katastrofa lotnicza dzień po rocznicy Smoleńska! Ponad 200 osób nie żyje
Źródło: pomponik.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News