Muzycy i aktorzy od czasu do czasu lubią zabierać głos w sprawach politycznych. Ich głos dla wielu obywateli jest ważny, bo przecież nie przemawia zwykły „Kowalski”, tylko pani czy pan z pierwszych stron gazet. Często jednak jakaś wypowiedź artysty przekreśla go w oczach fanów. 

Zapewne trudne życie wśród prawicowej części ludzi słuchających T. Love będzie miał Muniek Staszczyk. Wokalista udzielił bowiem wywiadu w programie „#RZECZoPOLITYCE” w rp.pl. Oberwało się w nim zarówno PiS, jak i chyba wszystkim Polakom.

– Polacy są rasistami. PiS wykorzystuje strach Polaków przed uchodźcami. Na tym strachu wygrają kolejne wybory – przewiduje piosenkarz i autor tekstów.

Sądząc po wydźwięku tej wypowiedzi, można przypuszczać, że dla Muńka zdecydowanie nie jest to pożądany scenariusz. Ciekawe, jak na słowa Staszczyka zareagują prawicowi fani na koncertach, a także ci, którzy słuchają T. Love w zaciszu domowym. Być może na dłuższy czas odłożą oni na bok płyty zespołu.

źródło: wp.pl

Starannie wyselekcjonowane wiadomości z Polski i ze świata. Podajemy tylko informacje, a opinie pozostawiamy Czytelnikom. Przedstawiamy wiadomości bez cenzury i bez linii redakcyjnej.