To niezwykła wiadomość. Po blisko 45 latach kariery, zachwycania swoim głosem i talentem Barry Manilow postanowił się przełamać. Mimo obaw, jak zareagują na to jego fani, wyjawił sekret, który skrywał przed światem przez cały ten czas.

O jego homoseksualizmie wiedziała tylko wąska grupa najbliższych znajomych. Barry Manilow od 40 lat pozostaje w związku ze swoim partnerem i managerem Garrym Kiefem. Trzy lata temu, w 2014 roku zalegalizował swój związek z nim. Skromna ceremonia odbyła się w ich domu w Palm Springs w Kalifornii.

Jak sam twierdzi, Barry nigdy nie planował upubliczniać informacji o swoim związku.

 – Myślałem, że moje fanki będą rozczarowane, kiedy przyznam się do tego. Dlatego nic z tym nie robiłem – przyznał się artysta. Stwierdził jednak, że reakcja fanów na tę informację była wspaniała.

– Jestem za to bardzo wdzięczy. Moi fani byli szczęśliwi – powiedział.

Barry Manilow jest legendarnym wokalistą i autorem tekstów. Znany jest z takich przebojów jak „Mandy”, „Weekend in New England”, czy „Copacabana”. Sprzedał ponad 75 milionów płyt, a w 1978 roku na liście bestsellerów znajdowało się równocześnie 5 jego albumów. Ten rekord osiągnęło jeszcze tylko dwóch artystów: Frank Sinatra i Johnny Mathis.

https://www.youtube.com/watch?v=NKR2n-G-wdM

...

Zobacz również

Zobacz również