Legendarny juror Polsatu szokuje: "Jestem p****em"

Legendarny juror Polsatu szokuje: "Jestem p****em" Źródło: fot. Youtube

Legendarny juror telewizji Polsat zszokował swoich fanów. Na co dzień skupia się na zagadnieniach dotyczących kuchni, w programie Top Chef, a prywatnie stanął w centrum skandalu.

Maciej Nowak to znany kulinarny krytyk oraz juror w programie Top Chef. Nigdy nie ukrywał się ze swoją orientacją seksualną. Ostatnio jednak wywołał skandal, używając na własny temat bardzo dosadnego określenia.

Juror Top Chef po swojemu walczy z hejtem

Maciej Nowak sam siebie nazwał bowiem "pedałem". Dlaczego użył tego obraźliwego, bądź co bądź, określenia w stosunku do samego siebie? Nowak zawsze lubił szokować i wzbudzać kontrowersje, jednak w nazywaniu samego siebie w ten sposób ma nieco inny cel.

- Trzeba oswoić demona. Bo jeśli oswoisz „pedała”, to on już nie jest groźny. Nie można cię już dotknąć, schodzisz z linii strzału. Idę dwa dni temu ulicą, jakiś koleś mnie mija i wrzeszczy: „Ty pedale!”. Ale przecież równie dobrze mógłbym usłyszeć: „Ty grubasie”. Życie generalnie nie jest łatwiutkie i z wielu powodów można zostać obrażonym albo pobitym - mówi Maciej Nowak. Juror Top Chef uważa, że jeśli sam siebie tak nazywa, to uodparnia się na obelgi. Dla niego schemat ten działa na podobnych zasadach jak szczepionka.

Nowak sam nie jest zwolennikiem małżeństw homoseksualnych, ale nie ukrywa, że niesamowicie drażni go dyskryminacja.  „Nie chciałbym, żeby życie gejów było powtórzeniem heteronormy. Wcale nie wiem, czy są potrzebne małżeństwa gejowskie, czy musimy przechodzić to całe piekło, jakie przechodzicie jako heteroseksualni” - twierdzi.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt o tym nie wiedział! Linda miał romans z córką polskiego polityka
  2. Wassermann budzi przerażenie prezydenta. „Trzeba przed nią chronić ludzi”
  3. Polsat z poważnymi zarzutami! Telewizja próbuje się ratować
  4. Krytykujesz kadrę? Po tych słowach Owsiaka możesz zapaść się pod ziemię
  5. Gigantyczny skandal na konferencji. Glik wpadł w furię: „OHYDNE KŁAMSTWO”

Źródło: fakt.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News