Ta legenda polskiej muzyki niestety już nie wróci. Śmierć zniszczyła wszystko, na co tak ciężko pracowała. Wszyscy współczują po tym, co się stało.

Śmierć zniweczyła wszystko i przerwała jej karierę. Ewa Bem już prawdopodobnie nigdy nie wróci na scenę. Robiła wszystko, by nie uleć emocjom, ale one w końcu wzięły górę.

ZOBACZ TAKŻE: Eric Clapton nie może wytrzymać bólu. To KONIEC!

Po śmierci córki piosenkarka nie mogła się długo pozbierać. Odwołała wszystkie koncerty, ból i tęsknota za ukochanym dzieckiem były silniejsze.

Legenda polskiej muzyki straciła córkę

Pamela Bem-Niedziałek zmarła 30 września 2017 roku. Była poważnie chora, miała glejaka. W tym czasie zaszła w ciążę i lekarze podjęli decyzje, że dziecko urodzi się w 6 miesiącu.

ZOBACZ TAKŻE: Wściekła Doda atakuje Owsiaka! Ogromna burza w sieci

Córka pani Ewy niestety przegrała z chorobą. Mimo wielkiej woli walki i leczenia, glejak okazał się silniejszy. Pani Ewa Bem ma wielkie wsparcie w rodzinie jak i swoich znajomych.

Jak powiedział mediom jej menedżer, trudno powiedzieć kiedy wróci na scenę i czy w ogóle to zrobi. Wszystko wskazuje na to, że legenda polskiej muzyki już nie pojawi się na scenie i nie zaśpiewa dla swoich fanów.

Fot. Wikimedia Commons/Ewa Bem

Źródło: wp.pl

Gwiazdy, których karierę PRZEDWCZEŚNIE przerwała śmierć


Znani ludzie, którzy opuścili nas w 2017 roku

...

Zobacz również