Młodzieżowy reprezentant Polski odchodzi z Lechii Gdańsk. Kierunek - Rosja!

Młodzieżowy reprezentant Polski odchodzi z Lechii Gdańsk. Kierunek - Rosja! Źródło: Wikipedia

Lechia Gdańsk najprawdopodobniej będzie musiała poradzić sobie w przyszłym sezonie bez swojego utalentowanego zawodnika. Jedna z młodych gwiazd ma opuścić naszą ligę i wyjechać na wschód. Wiadomość ta z pewnością zasmuci wielu kibiców gdańszczan.

Lechia Gdańsk od dłuższego czasu mogła korzystać z usług jednego z młodzieżowych reprezentantów Polski, któremu w tym sezonie udało się w końcu pokazać z dobrej strony w naszej lidze i przekonać do siebie kibiców i ekspertów. Jego dobra gra w ostatnich tygodniach dawała drużynie sukcesy, lecz niebawem może się to zakończyć. Lechia Gdańsk najprawdopodobniej pożegna się ze swoim talentem.

Wszystko wskazuje na to, że Konrad Michalak opuści Ekstraklasę i przeniesie się za granicę. Dziennikarze Przeglądu Sportowego twierdzą, że transfer młodego skrzydłowego jest już niemal pewny, co oznacza potężny zastrzyk finansowy dla klubu z Trójmiasta. Wydaje się, że dla każdego jest to dobra inwestycja, z której gdańszczanie mogą być zadowoleni.

Lechia Gdańsk pożegna się ze swoim talentem

Niewiele osób spodziewało się, że Konrad Michalak może zapracować sobie na transfer. W ostatnich miesiącach grał słabo, lecz parę tygodni temu nadeszło przebudzenie, które ostatecznie przyniosło kilka wypracowanych przez Michalaka bramek dla zespołu z Gdańska. Być może to właśnie te występy zadecydowały o transferze.

Okazuje się, że młodzieżowy reprezentant Polski ma trafić do Rosji. Jego nowym klubem będzie Achmat Grozny, czyli obecny klub Damiana Szymańskiego. Parę lat temu występowało tam jeszcze kilku innych piłkarzy z przeszłością w Ekstraklasie, prezentowali się tam zazwyczaj przyzwoicie. Wydaje się, że tym razem może być podobnie.

Lechia Gdańsk zarobi wiele pieniędzy na swoim zawodniku

Nie wiadomo jeszcze, na jaką kwotę Michalak został wyceniony przez działaczy Lechii, jednak wobec rozrzutności Rosjan możemy się spodziewać, że stanęło na bardzo wysokiej sumie. Lechia z pewnością zarobi na swoim zawodniku wielkie pieniądze, które przydadzą jej się przy wzmacnianiu drużyny na następny sezon.

źródło: Przegląd Sportowy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News