Przykre słowa Wałęsy o żonie. Takie jest życie

Przykre słowa Wałęsy o żonie. Takie jest życie Źródło: Instagram/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa udzielił niezwykle szczerego wywiadu, w którym opowiedział o swym uczuciu do żony. Słowa polityka okazały się nieco przykre. Jak sam przyznał, bieg czasu znacznie odmienił ich związek.

Lech Wałęsa pozostaje od lat jednym z najbardziej znanych, wpływowych polskich polityków. Chociaż były prezydent nie pełni już żadnej państwowej funkcji, często i chętnie komentuje zawiłości krajowego życia parlamentarnego. W jego słowa wsłuchują się więc niezmiennie miliony obywateli.

Lech Wałęsa szczerze o miłości do żony

Czasami Wałęsa opowiada jednak także w wywiadach o swej rodzinie oraz szczegółach sfery prywatnej. Jako że nie zdarza się to często, opinia publiczna chętnie zapoznaje się ze szczerymi wyznaniami doskonale znanego sobie działacza. Tym razem, w rozmowie z dziennikarzem Wirtualnej Polski, były prezydent odpowiedział między innymi na pytanie, czy czuje się spełniony.

- Co sobie założyłem, to zrealizowałem. Dom zbudowałem, drzewo zasadziłem, synów spłodziłem. Wszystko mam. Teraz chcę już tylko spokoju - wyznał otwarcie Lech Wałęsa.

Polityk zdecydował się opowiedzieć także o łączącym go z żoną uczuciu. Jego słowa okazały się dość smutne, gdyż związek pary zdecydowanie zmienił się wraz z upływem czasu. Wciąż jednak pozostają sobie bliscy, a Wałęsa bardzo kocha małżonkę.

- Jest przyzwyczajenie, sprawdzone elementy. To jest kochanie, ale już nie takie seksowne, emocjonalne. Ale też kochanie - ujawnił szczerze działacz.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Były prezydent o swej wierze w Boga

Ostatecznie Wałęsa wyjawił, że niezmiennie jest człowiekiem głęboko wierzącym. Jak sam przyznał, religia wielokrotnie pomagała mu iść dalej, gdy życie stawało się niezwykle trudne.

- Głęboko wierzę i zawsze w Bogu byłem. I dlatego do niczego tutaj na ziemi się nie przyzwyczajałem. Swoje zrobiłem i teraz to już tylko czekam, aż będzie koniec. Całe życie starałem się żyć jak najporządniej. Często mi się to nie udawało i do dzisiaj mi się czasem nie udaje. Upadam i się podnoszę, jak każdy na ziemi - wyznał w zaskakująco wręcz otwarty sposób były prezydent.

  1. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  2. Legendarna polska aktorka zabiła siebie i swojego męża. Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską!
  3. Jeden szczegół na zdjęciu ślubnym Jolanty Kwaśniewskiej zmienia wszystko. Nikt go nie zauważył
  4. Niewiarygodne. Gwiazdor Tańca z Gwiazdami zdradził niemożliwe szczegóły rozwodu Wisniewskiego
  5. Łzy wzruszenia w Kuchennych Rewolucjach. Rodzinny dramat rozerwał program
  6. Niespodziewany koszmar z ostatniej chwili. 35-letni gwiazdor zginął na planie

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł