Wałęsa z bronią, policja już w akcji! To się skończy źle

Wałęsa z bronią, policja już w akcji! To się skończy źle

Lech Wałęsa już niejednokrotnie wypowiadał się negatywnie o obecnej władzy. Według niego PiS jest na prostej do zniszczenia Polski. Były prezydent nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękami. Za pomocą swoich mediów społecznościowych wypowiedział rządowi PiS wojnę.

Lech Wałęsa jest legendą polskiej polityki i prawdziwą ikoną, jeśli chodzi o walkę o wolność w Polsce. Teraz przy użyciu mediów społecznościowych, na których jest bardzo aktywny, wypowiedział rządowi prawdziwą wojnę. Jego wpisem zainteresowała się nawet policja, która możliwe, że będzie zmuszona w tej sprawie interweniować.

Lech Wałęsa grozi PiS bronią

Wałęsa pokazał już wielokrotnie jak bardzo zdeterminowany jest, jeśli chodzi o walkę w imię ideałów. Nie dziwi również fakt, że nie pała miłością do rządu PiS, który usilnie próbował go zniszczyć, robiąc z niego agenta SB. Rządowi to się jednak nie udało i dla wielu Polaków Wałęsa tylko umocnił swoją pozycję. Dodatkowym polem walki między Jarosławem Kaczyńskim a Lechem Wałęsą był głośny protest osób niepełnosprawnych. Były prezydent odwiedził protestujących w Sejmie i namawiał do walki z PiS. Teraz Lech Wałęsa zabiera głos w sprawie reform sądownictwa, które zaplanował rząd PiS. Po jego wpisie widać, że były rezydent ma już serdecznie dość tego, co Kaczyński i jego ludzie robią z naszym krajem. Wałęsa wprost pisze, że jeżeli 4 lipca PiS podniesie rękę na Sąd Najwyższy, to osobiście przyjedzie, aby odsunąć głównego sprawcę. Nie ulega wątpliwości, że w tym wypadku mowa o Jarosławie Kaczyńskim. Zaznacza, że będzie chciał to zrobić pokojowo, jednak jeżeli ktokolwiek będzie próbował go powstrzymać, to ostrzega, że będzie walczył i się bronił. Przypomina również, że posiada broń i pozwolenie do obrony osobistej. - Przypominam, że posiadam broń i prawo do obrony osobistej - pisze Lech Wałęsa. Całą sytuacją zainteresowała się policja, która informuje, że w takim wypadku jest zobowiązana do zweryfikowania zasadności posiadania broni. Niewykluczone, że Wałęsa już niedługo może się spodziewać wizyty funkcjonariuszy w swoim domu. Patrząc na to, w jakich nerwach jest teraz były prezydent, takie odwiedziny nie mogą się dobrze skończyć. - W związku z wpisem byłego Prezydenta RP Pana Lecha Wałęsy, w odpowiedzi na liczne zapytania informujemy, że PomorskaPolicja zobowiązana jest w takim przypadku zweryfikować zasadność posiadania broni. - czytamy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda OTWARCIE uderza w TVP! Chcieli mu się podlizać
  2. Obrzydliwe! Tak politycy PiS wykorzystali Jana Pawła II
  3. Setki ludzi przyszły pod Sejm! PiS próbuje ekspresowo przepchnąć kontrowersyjną ustawę
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News