Wałęsa z bronią, policja już w akcji! To się skończy źle

Wałęsa z bronią, policja już w akcji! To się skończy źle

Lech Wałęsa już niejednokrotnie wypowiadał się negatywnie o obecnej władzy. Według niego PiS jest na prostej do zniszczenia Polski. Były prezydent nie zamierza jednak siedzieć z założonymi rękami. Za pomocą swoich mediów społecznościowych wypowiedział rządowi PiS wojnę.

Lech Wałęsa jest legendą polskiej polityki i prawdziwą ikoną, jeśli chodzi o walkę o wolność w Polsce. Teraz przy użyciu mediów społecznościowych, na których jest bardzo aktywny, wypowiedział rządowi prawdziwą wojnę. Jego wpisem zainteresowała się nawet policja, która możliwe, że będzie zmuszona w tej sprawie interweniować.

Lech Wałęsa grozi PiS bronią

Wałęsa pokazał już wielokrotnie jak bardzo zdeterminowany jest, jeśli chodzi o walkę w imię ideałów. Nie dziwi również fakt, że nie pała miłością do rządu PiS, który usilnie próbował go zniszczyć, robiąc z niego agenta SB. Rządowi to się jednak nie udało i dla wielu Polaków Wałęsa tylko umocnił swoją pozycję. Dodatkowym polem walki między Jarosławem Kaczyńskim a Lechem Wałęsą był głośny protest osób niepełnosprawnych. Były prezydent odwiedził protestujących w Sejmie i namawiał do walki z PiS. Teraz Lech Wałęsa zabiera głos w sprawie reform sądownictwa, które zaplanował rząd PiS. Po jego wpisie widać, że były rezydent ma już serdecznie dość tego, co Kaczyński i jego ludzie robią z naszym krajem. Wałęsa wprost pisze, że jeżeli 4 lipca PiS podniesie rękę na Sąd Najwyższy, to osobiście przyjedzie, aby odsunąć głównego sprawcę. Nie ulega wątpliwości, że w tym wypadku mowa o Jarosławie Kaczyńskim. Zaznacza, że będzie chciał to zrobić pokojowo, jednak jeżeli ktokolwiek będzie próbował go powstrzymać, to ostrzega, że będzie walczył i się bronił. Przypomina również, że posiada broń i pozwolenie do obrony osobistej. - Przypominam, że posiadam broń i prawo do obrony osobistej - pisze Lech Wałęsa. Całą sytuacją zainteresowała się policja, która informuje, że w takim wypadku jest zobowiązana do zweryfikowania zasadności posiadania broni. Niewykluczone, że Wałęsa już niedługo może się spodziewać wizyty funkcjonariuszy w swoim domu. Patrząc na to, w jakich nerwach jest teraz były prezydent, takie odwiedziny nie mogą się dobrze skończyć. - W związku z wpisem byłego Prezydenta RP Pana Lecha Wałęsy, w odpowiedzi na liczne zapytania informujemy, że PomorskaPolicja zobowiązana jest w takim przypadku zweryfikować zasadność posiadania broni. - czytamy.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda OTWARCIE uderza w TVP! Chcieli mu się podlizać
  2. Obrzydliwe! Tak politycy PiS wykorzystali Jana Pawła II
  3. Setki ludzi przyszły pod Sejm! PiS próbuje ekspresowo przepchnąć kontrowersyjną ustawę
Następny artykuł