Rodzina Lecha Wałęsy rozbita! KOLEJNE aresztowanie

Rodzina Lecha Wałęsy rozbita! KOLEJNE aresztowanie

Lech Wałęsa zawsze stara się pokazywać osobistą dumę. Nie zawsze jednak okoliczności sprawiają, że może on wychodzić z twarzą z różnych sytuacji. Teraz będzie trudno - w jego rodzinie pojawiło się... kolejne aresztowanie.

Dzieci i wnuki często sprawiają problemy, nawet, jeżeli ich rodzice są wyjątkowymi postaciami. Jest tak chociażby w przypadku byłego prezydenta. Jego rodzina jest rozbita, to kolejne aresztowanie wśród bliskich Wałęsy. Dwaj wnukowie byłego prezydenta - Dominik W. i Bartłomiej W. mają postawione zarzuty prokuratorskie. Obaj właśnie przebywają w areszcie policyjnym. Wiemy, że w tym momencie pierwszemu grozi do 5 lat więzienia, a drugiemu aż 12 lat odsiadki.

 Jeden z wnuków siedzi za pobicie obywateli Szwecji, policja namierzyła go dzięki monitoringowi. Drugi za to ma na koncie zarzuty m.in. naruszenia nietykalności cielesnej swojej partnerki. Dwa lata temu rzucił się z nożem na swoją partnerkę. Poza tym prowadził pod wpływem alkoholu. Dziadek na pewno jest załamany poczynaniami młodego pokolenia.
 - W Prokuraturze Rejonowej w Gdańsk – Śródmieście prowadzone jest w tej sprawie postępowanie przeciwko Dominikowi W., któremu zarzucono łącznie pięć przestępstw – informuje Wirtualną Polskę Mariusz Duszyński z gdańskiej prokuratury.
Obaj wnukowie są synami nieżyjącego już Przemysława W. Zmarł on na początku ubiegłego roku, jak wiadomo, zmagał się z chorobą alkoholową. Prokuratura jako przyczynę zgonu Przemysława W. podała oficjalnie "problemy zdrowotne".
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  2. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  3. Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala
  4. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  5. SUPER SKANDAL! Co się działo między Godlewskimi i Ziobrą?
Źródło: wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News