To NIE jest żart! B. Wałęsa ARESZTOWANY, brutalne pobicie

To NIE jest żart! B. Wałęsa ARESZTOWANY, brutalne pobicie

Lech Wałęsa musi być teraz cały czerwony ze wstydu. Wszystko przez jednego z jego wnuków. Media donoszą o zatrzymaniu chłopaka za udział w bardzo głośnej i poważnej sprawie.

21 maja w Gdańsku doszło do bardzo głośnego wydarzenia. Wtedy właśnie miała miejsce brutalna napaść na obywateli Szwecji. Ofiary zostały pobite przy użyciu pałek, a następnie okradziono ich z telefonów komórkowych. Policja cały czas poszukiwała sprawców. Teraz natrafili na pewien ślad.

Lech Wałęsa: jego wnuk zatrzymany przez policję

Media donoszą o zatrzymaniu wnuka byłego prezydenta. Policja go podejrzewa za udział w brutalnej napaści z 21 maja. Mężczyzna jest aktualnie przesłuchiwany. Nie jest to jego pierwszy konflikt z prawem. Już wcześnie wraz z bratem miał dopuścić się pobicia Kingi P. Sprawa skończyła się w sądzie. Śledztwo dotyczące pobicia zagranicznych turystów wciąż trwa. Potencjalny udział wnuka byłego prezydenta w przestępstwie cały czas jest sprawdzany. Jeśli faktycznie jest za to odpowiedzialny, bez wątpienia czeka go kolejna rozprawa sądowa w roli oskarżonego. Lech Wałęsa na pewno nie jest w tym momencie dumny ze swoich wnuków. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Tragedia w Dzień Dziecka! Ginęli jeden za drugim
  2. Pracodawca upokorzył Kożuchowską! Aktorka nie miała wyboru
  3. Koniec dla Magdy Gessler, upadł jej największy projekt
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News