Wnuczka Wałęsy jest już po operacji serca. Jej ojciec przekazał właśnie nowe informacje

Wnuczka Wałęsy jest już po operacji serca. Jej ojciec przekazał właśnie nowe informacje Źródło: Instagram/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa oraz cała jego rodzina mają za sobą naprawdę trudne chwile. Wnuczka byłego prezydenta przeszła bowiem bardzo poważną operację serca. Ojciec 8-miesięcznej dziewczynki, Jarosław Wałęsa przekazał opinii publicznej nowe informacje na temat jej stanu zdrowia.

Lech Wałęsa od lat uchodzi za jednego z najbardziej wpływowych polskich polityków. Działacz często i chętnie podkreśla, że jedną z najważniejszych wartości w jego życiu jest oczywiście rodzina. Kiedy więc jego wnuczka zmuszona była przejść bardzo poważną operację serca, były prezydent niezwykle się bał, o czym opowiedział zresztą w szczerej rozmowie z mediami.

Lech Wałęsa martwił się o wnuczkę podczas operacji

Ojciec 8-miesięcznej Lei przekazał już jednak opinii publicznej, że skomplikowany zabiegł przebiegł zgodnie z planem. Podziękował za wsparcie, które otrzymywał on sam oraz jego bliscy. Jak przyznał, przed dziewczynką jeszcze długie leczenie, jednak wszystko zdaje się podążać w dobrym kierunku.

- Kochani przyjaciele, dziękuję wam z całego serca za wszystkie wyrazy otuchy i wsparcia jakie płyną do naszej rodziny od kilku dni. Dziś z ulgą mogę powiedzieć - to co najgorsze, już za nami - napisał Jarosław Wałęsa na swym koncie na Instagramie.

Nowe informacje o stanie zdrowia córki Jarosława Wałęsy

- Nasza kochana córeczka jest po operacji i choć teraz czeka nas jeszcze rekonwalescencja, to z nadzieją patrzymy w przyszłość. Bardzo dziękujemy lekarzom z Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu za opiekę - dodał także wyraźnie zestresowany jeszcze trudną sytuacją syn byłego prezydenta.

Ostatecznie Jarosław Wałęsa zdecydował się także w bardzo pozytywny, ciepły sposób wypowiedzieć na temat Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W kontekście dużych kontrowersji, które rozpętały się po ostatnim finale zbiórki, były to bez wątpienia niezwykle ważne, wyraźnie wybrzmiewające słowa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Dziękujemy też Fundacji WOŚP, której serduszka widzieliśmy w szpitalu na każdym kroku - niech gra do końca świata i o jeden dzień dłużej! - zakończył swój post ewidentnie poruszony Wałęsa.

Obecnie cała rodzina byłego prezydenta ma nadzieję na to, że dalsze leczenie malutkiej Lei przebiegnie zgodnie z planem. Do bliskich Lecha Wałęsy spływa z całego świata wiele pozytywnych życzeń, które podtrzymują ich bez wątpienia na duchu w tych trudnych chwilach stresu i strachu.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Katarzyna Dowbor zmiażdżyła Kościół w Polsce! Naraziła się wszystkim katolikom
  2. Gwiazda TVN chciała popełnić samobójstwo. Trafiła do szpitala psychiatrycznego
  3. Sławomir poucza polskich kierowców. Muzyk robi się autorytetem od wszystkiego?
  4. Tata miał wypadek. Nagle zniknął
  5. Widok rozrywający serce na pół. Tak wygląda grób legendarnej Kaliny Jędrusik, w której kochały się miliony Polaków

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News