Wnuczka Wałęsy po operacji serduszka nie spędzi świąt z rodziną. Obawa przed zarażeniem wirusem

Wnuczka Wałęsy po operacji serduszka nie spędzi świąt z rodziną. Obawa przed zarażeniem wirusem Źródło: Pytanie na Śniadanie

Lech Wałęsa ma przed sobą wyjątkowo smutną Wielkanoc. Jego ukochana wnuczka nie będzie niestety w stanie spędzić świąt z rodziną. Wszystko przez operację, jaką ma za sobą dziewczynka. Lekarze boją się, że dziecko może zarazić się wirusem, który może bardzo osłabić jej zdrowie, a nawet być śmiertelnie niebezpiecznym.

Lech Wałęsa, jak i cała rodzina byłego prezydenta ma za sobą wyjątkowo ciężki okres. Wnuczka Noblisty ma za sobą bardzo poważną operację na otwartym sercu, która należała do bardzo skomplikowanych. O ile lekarzom udało się odratować życie krewnej prezydenta, o tyle dziecko nie będzie mogło spędzić tych świąt z rodziną. Wszystko przez wielkie ryzyko związane z możliwością zarażenia się niebezpiecznym wirusem.

Lech Wałęsa spędzi święta bez wnuczki

Dziecko Jarosława Wałęsy - 8-miesięczna Lea, urodziła się z poważną wadą serca, która mogła ją uśmiercić. Dziewczynka przeszła poważną operację, która na całe szczęście postawiła ją na nogi i dała jej szansę na bezpieczne dorastanie u boku kochających rodziców.

- Kochani przyjaciele, dziękuję wam z całego serca za wszystkie wyrazy otuchy i wsparcia, jakie płyną do naszej rodziny od kilku dni. Dziś z ulgą mogę powiedzieć - to, co najgorsze, już za nami. Nasza kochana córeczka jest po operacji i choć teraz czeka nas jeszcze rekonwalescencja, to z nadzieją patrzymy w przyszłość - dziękował na Facebooku za wsparcie Jarosław Wałęsa tuż po operacji.

Mimo tak wielkiego szczęścia mała Lea nie będzie mogła spędzić świąt z rodziną. Lekarze zabronili rodzicom zabierania dziewczynki ze szpitala, pod groźbą zarażenia się wirusem, który może jeszcze raz postawić dziecko przed niebezpieczeństwem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Smutna Wielkanoc w życiu Wałęsów

Brak wnuczki jest na pewno ciosem dla dziadków, którzy chcieliby zobaczyć ją po tak ciężkich i dramatycznych przeżyciach. Szczególnie żona byłego prezydenta - Danuta zdaje się wyjątkowo zmartwiona stanem zdrowia najmłodszej członkini rodziny. Była pierwsza dama wierzy jednak w to, że wszystko się ułoży i spędzi jeszcze mnóstwo czasu ze swoją ukochaną wnuczką.

- Przeżyliśmy ogromny stres, kiedy zapadła decyzja o operacji, ale ja wiedziałam, że wszystko skończy się dobrze - opowiada Danuta Wałęsa w rozmowie z "Vivą".

ZOBACZ TAKŻE

  1. Według tygodnika brat Bogumiły Wander zapadł na poważną chorobę. Jest nieodwracalna
  2. Piotr Swend znany z „Klanu” ma siostrę bliźniaczkę! Wybrała zupełnie inną ścieżkę kariery
  3. To zdjęcie księżnej Diany przeszło do historii. Nikt nie zauważył jednego szczegółu
  4. 22-letnia Anna zmarła podczas stosunku. Porażająca tragedia
  5. Dowbor po kilku miesiącach odwiedziła rodzinę, której remontowała dom. Dramatyczny widok, prawie się popłakała
  6. Jackowski miał wizję o wynikach wyborów w maju 2019. Nie wszystkim się spodoba

źródło: WP.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News