Lech Wałęsa jest w szpitalu! Do sieci wyciekło zdjęcie

Lech Wałęsa jest w szpitalu! Do sieci wyciekło zdjęcie Źródło: Fot. Twitter

Lech Wałęsa nie wiedzie w ostatnim czasie zbyt łatwego życia. Były prezydent musi stawiać czoła wielu wyzwaniom - rozprawie sądowej wytoczonej przez prezesa PiS-u, oskarżeniom skierowanym w jego stronę, a także prześmiewczym komentarzom związanym z jego koszulką z napisem "Konstytucja". Czy to właśnie te czynniki sprawiły, że polityk wylądował w szpitalu?

Lech Wałęsa dzieli się swoim życiem prywatnym na mediach społecznościowych. Przedstawione w nich zostały między innymi zdjęcia z podróży na pogrzeb George'a Busha, a także wiele innych momentów. Dziś były prezydent umieścił zdjęcie, które zszokowało wiele osób. Polityk był na nim w szpitalnej piżamie, otoczony medyczny personelem.

Lech Wałęsa wylądował w szpitalu. Czy to coś poważnego?

O zdrowie i życie politycznego władcy zadrżało wiele osób. Jego obecność w szpitalu wywołała niemałe poruszenie i wiele obaw o jego stan. Na szczęście, jak poinformował sam zainteresowany, nie jest to nic poważnego. Jego wizyta w placówce medycznej związana jest tylko z rutynowymi badaniami, które powinien wykonywać każdy z nas. - Zdrowy. Można działać dalej dla Ojczyzny - oświadczył na swoim profilu na Twitterze były prezydent. Chociaż samo zdjęcie u wielu osób wywołało szybsze bicie serca, to podpis umieszczony przez polityka rozwiał wszelkie wątpliwości. Można odetchnąć z ulgą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Zawsze będziesz naszym prezydentem"

Pod fotografią opublikowaną przez byłego prezydenta od razu pojawiły się setki komentarzy, w których ludzie życzyli mu powrotu do zdrowia. Wśród wypowiedzi można było znaleźć i takie, które winą za pobyt Wałęsy w szpitalu oskarżały... Jarosława Kaczyńskiego. Ich zdaniem wytoczona przez niego wojna spowodowała uszczerbek na zdrowiu polityka. Pojawiły się również deklaracje, iż Lech Wałęsa na zawsze pozostanie już prezydentem Polski. - Świetnie Lechu, musisz mieć końskie zdrowie, bo trzeba jeszcze pisowskie neokomuchy pogonić. Nie, że Ty sam miałbyś to robić, ale jesteś do tej roboty niezbędnie potrzebny. Samego zdrowia! - napisała jedna z komentujących sprawę osób. - Szanowny Panie Prezydencie, noblisto, Lechu Wałęsa. Życzę dużo zdrowia w działaniu dla Ojczyzny. Proszę też by Pan nie forsował nadmiernie swojego zdrowia, a PESEL o tym mówi . Pan zrobił dużo dobrego już dla naszego kraju. Pomimo tego jest Pan nadal atakowany przez PiS ? - napisał ktoś inny. Pozostaje mieć nadzieję, że stan zdrowia polityka nie ulegnie pogorszeniu. Lech Wałęsahttps://twitter.com/presidentwalesaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
  2. Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
  3. Fani Barw Szczęścia wstrzymali oddech. Aktor wylądował w więzieniu, to straszne
  4. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News