Lech Wałęsa nie wiedzie w ostatnim czasie zbyt łatwego życia. Były prezydent musi stawiać czoła wielu wyzwaniom – rozprawie sądowej wytoczonej przez prezesa PiS-u, oskarżeniom skierowanym w jego stronę, a także prześmiewczym komentarzom związanym z jego koszulką z napisem „Konstytucja”. Czy to właśnie te czynniki sprawiły, że polityk wylądował w szpitalu?

Lech Wałęsa dzieli się swoim życiem prywatnym na mediach społecznościowych. Przedstawione w nich zostały między innymi zdjęcia z podróży na pogrzeb George’a Busha, a także wiele innych momentów. Dziś były prezydent umieścił zdjęcie, które zszokowało wiele osób. Polityk był na nim w szpitalnej piżamie, otoczony medyczny personelem.

Lech Wałęsa wylądował w szpitalu. Czy to coś poważnego?

O zdrowie i życie politycznego władcy zadrżało wiele osób. Jego obecność w szpitalu wywołała niemałe poruszenie i wiele obaw o jego stan. Na szczęście, jak poinformował sam zainteresowany, nie jest to nic poważnego. Jego wizyta w placówce medycznej związana jest tylko z rutynowymi badaniami, które powinien wykonywać każdy z nas.

– Zdrowy. Można działać dalej dla Ojczyzny – oświadczył na swoim profilu na Twitterze były prezydent.

Chociaż samo zdjęcie u wielu osób wywołało szybsze bicie serca, to podpis umieszczony przez polityka rozwiał wszelkie wątpliwości. Można odetchnąć z ulgą.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Franciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieża

„Zawsze będziesz naszym prezydentem”

Pod fotografią opublikowaną przez byłego prezydenta od razu pojawiły się setki komentarzy, w których ludzie życzyli mu powrotu do zdrowia. Wśród wypowiedzi można było znaleźć i takie, które winą za pobyt Wałęsy w szpitalu oskarżały… Jarosława Kaczyńskiego. Ich zdaniem wytoczona przez niego wojna spowodowała uszczerbek na zdrowiu polityka. Pojawiły się również deklaracje, iż Lech Wałęsa na zawsze pozostanie już prezydentem Polski.

– Świetnie Lechu, musisz mieć końskie zdrowie, bo trzeba jeszcze pisowskie neokomuchy pogonić. Nie, że Ty sam miałbyś to robić, ale jesteś do tej roboty niezbędnie potrzebny. Samego zdrowia! – napisała jedna z komentujących sprawę osób.

– Szanowny Panie Prezydencie, noblisto, Lechu Wałęsa. Życzę dużo zdrowia w działaniu dla Ojczyzny. Proszę też by Pan nie forsował nadmiernie swojego zdrowia, a PESEL o tym mówi . Pan zrobił dużo dobrego już dla naszego kraju. Pomimo tego jest Pan nadal atakowany przez PiS ? – napisał ktoś inny.

Pozostaje mieć nadzieję, że stan zdrowia polityka nie ulegnie pogorszeniu.

Lech Wałęsa
https://twitter.com/presidentwalesa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
  2. Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
  3. Fani Barw Szczęścia wstrzymali oddech. Aktor wylądował w więzieniu, to straszne
  4. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?

Krzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzenia