Lech Wałęsa
Fot. Twitter
Wiadomości Pikio - 13 Grudnia 2018

Lech Wałęsa jest w szpitalu! Do sieci wyciekło zdjęcie

Lech Wałęsa nie wiedzie w ostatnim czasie zbyt łatwego życia. Były prezydent musi stawiać czoła wielu wyzwaniom - rozprawie sądowej wytoczonej przez prezesa PiS-u, oskarżeniom skierowanym w jego stronę, a także prześmiewczym komentarzom związanym z jego koszulką z napisem "Konstytucja". Czy to właśnie te czynniki sprawiły, że polityk wylądował w szpitalu?

Lech Wałęsa dzieli się swoim życiem prywatnym na mediach społecznościowych. Przedstawione w nich zostały między innymi zdjęcia z podróży na pogrzeb George'a Busha, a także wiele innych momentów. Dziś były prezydent umieścił zdjęcie, które zszokowało wiele osób. Polityk był na nim w szpitalnej piżamie, otoczony medyczny personelem.

Lech Wałęsa wylądował w szpitalu. Czy to coś poważnego?

O zdrowie i życie politycznego władcy zadrżało wiele osób. Jego obecność w szpitalu wywołała niemałe poruszenie i wiele obaw o jego stan. Na szczęście, jak poinformował sam zainteresowany, nie jest to nic poważnego. Jego wizyta w placówce medycznej związana jest tylko z rutynowymi badaniami, które powinien wykonywać każdy z nas. - Zdrowy. Można działać dalej dla Ojczyzny - oświadczył na swoim profilu na Twitterze były prezydent. Chociaż samo zdjęcie u wielu osób wywołało szybsze bicie serca, to podpis umieszczony przez polityka rozwiał wszelkie wątpliwości. Można odetchnąć z ulgą.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
PapieżFranciszek powalił tym wszystkich na kolana! Najpiękniejsze gesty papieżaCzytaj dalej

"Zawsze będziesz naszym prezydentem"

Pod fotografią opublikowaną przez byłego prezydenta od razu pojawiły się setki komentarzy, w których ludzie życzyli mu powrotu do zdrowia. Wśród wypowiedzi można było znaleźć i takie, które winą za pobyt Wałęsy w szpitalu oskarżały... Jarosława Kaczyńskiego. Ich zdaniem wytoczona przez niego wojna spowodowała uszczerbek na zdrowiu polityka. Pojawiły się również deklaracje, iż Lech Wałęsa na zawsze pozostanie już prezydentem Polski. - Świetnie Lechu, musisz mieć końskie zdrowie, bo trzeba jeszcze pisowskie neokomuchy pogonić. Nie, że Ty sam miałbyś to robić, ale jesteś do tej roboty niezbędnie potrzebny. Samego zdrowia! - napisała jedna z komentujących sprawę osób. - Szanowny Panie Prezydencie, noblisto, Lechu Wałęsa. Życzę dużo zdrowia w działaniu dla Ojczyzny. Proszę też by Pan nie forsował nadmiernie swojego zdrowia, a PESEL o tym mówi . Pan zrobił dużo dobrego już dla naszego kraju. Pomimo tego jest Pan nadal atakowany przez PiS ? - napisał ktoś inny. Pozostaje mieć nadzieję, że stan zdrowia polityka nie ulegnie pogorszeniu.Lech Wałęsa https://twitter.com/presidentwalesaZOBACZ TAKŻE:
  1. Gangsterzy próbują uciszyć ofiarę molestowania w Kościele. Tomasz Sekielski prosi o pomoc
  2. Mamy zdjęcia z programu Justyny Żyły. Ostra AWANTURA już w pierwszym odcinku!
  3. Fani Barw Szczęścia wstrzymali oddech. Aktor wylądował w więzieniu, to straszne
  4. Norbi ujawnił najpilniej strzeżoną przez TVP tajemnicę! Fani Janowskiego dostali szału
  5. Znaki zodiaku i ich najpiękniejsze partie ciała. Co masz w sobie niezwykłego?
Krzysztof JackowskiKrzysztof Jackowski potwierdza swój dar! Oto niezbite dowody jego jasnowidzeniaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News