Lech Wałęsa ostrzega przed inwazją UFO. "Przetną nas na pół, ziemia się zwinie"

Lech Wałęsa ostrzega przed inwazją UFO. "Przetną nas na pół, ziemia się zwinie" Źródło: youtube.com/onet

Lech Wałęsa zadziwił dość drastycznie. Były prezydent Polski w emocjonalnych słowach przyznał, że wierzy w istnienie pozaziemskich cywilizacji. Legenda Solidarności przestrzega: "Przetną nas na pół, ziemia się zwinie".

Lech Wałęsa jest osobą z niezwykle wyrazistymi poglądami. Były prezydent wielokrotnie szokował odważnymi stwierdzeniami dotyczącymi polskiej polityki i życia społecznego. O ile poglądy polityka dotyczące spraw stricte związanych ze sprawami krajowymi i międzynarodowymi są zrozumiałe, o tyle legendarny działacz Solidarności nie wyznawał jeszcze publicznie, że jest wielkim zwolennikiem teorii spiskowej dotyczącej obcych cywilizacji. Czy Polsce zagraża niebezpieczeństwo związane z międzyplanetarną ekspansją obcych?

Lech Wałęsa wierzy w UFO. Zastanawiające słowa byłego prezydenta

O swoich odczuciach związanych z istnieniem obcych cywilizacji, Wałęsa opowiedział w trakcie swojego wykładu w Krośnie. O ile samo wystąpienie noblisty miało sprowadzać się do spraw politycznych i społecznych, o tyle nikt nie spodziewał się, że były szef Solidarności zdecyduje się na odważne wyznanie dotyczące swojej wiary w gwiezdne cywilizacje, które mogą zagrozić bezpieczeństwu całego świata.

Wałęsa w swoim wystąpieniu zaznaczył nawet, że o przylocie UFO na Ziemię decydujemy my ludzie, poprzez destabilizowanie sytuacji politycznej.

- Na innych galaktykach są trzy poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżsi. I wyższa cywilizacja przyjeżdża jako UFO i innymi, i przygląda się, co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacji tutaj Macronem, tam Putinem, to oni nam przeszkodzą, przetną na pół, Ziemia się zwinie - przewidywał Lech Wałęsa.

Według legendy Solidarności, całej naszej cywilizacji grozi także niechybny upadek, a cała historia i dokonania ludzkości zostaną zniszczone. Wałęsa postawił odważną tezę, że człowiek zmuszony będzie do odbudowywania świata na nowo.

- Ziemia wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tysięcy lat, przyślą nam Adama i Ewę, i od nowa będziemy budować. Znów od tego samego momentu, w którym dziś jesteśmy. To też musimy brać pod uwagę - zaznaczył były prezydent Polski.

źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News