Wałęsa w szpitalu, a służby zrobiły mu nalot! Zabrali WSZYSTKO

Wałęsa w szpitalu, a służby zrobiły mu nalot! Zabrali WSZYSTKO

Dziś Polskę obiegła informacja o kolejnym pobycie byłego prezydenta w szpitalu. To jednak nie koniec kłopotów legendy Solidarności, bo tego samego dnia zaatakowały go służby! Lech Wałęsa może się po tym ciosie nie podnieść.

Od ponad 20 lat Instytut Lecha Wałęsy prowadzi swoją misję, której celem jest ochrona tradycji "S", dziedzictwa narodowego i niepodległościowego. Niestety dla 2. prezydenta III RP jego dzieło nie radzi sobie najlepiej. ZOBACZ TAKŻE: Bunt 8 państw Unii przeciw Niemcom i Francji. „Nie życzymy sobie…” Komornicy nie mogli wybrać "lepszego" dnia na egzekucje ogromnych pieniędzy niż dziś. Problemy zdrowotne Wałęsy uniemożliwiły mu przeciwstawienie się działaniom państwowych funkcjonariuszy. ZOBACZ TAKŻE: Służby ostrzegają Polaków. Tak ekstremalnie źle jeszcze nie było Jak donoszą media, sprawa dotyczy źle rozliczonych dotacji. Instytut ma również mieć gigantyczne, milionowe długi, których spłata może okazać się niemożliwa. Teraz Wałęsa jest bankrutem!

Lech Wałęsa ma poważne kłopoty

O rozmiarze zabranej kwoty donosi gazeta.pl. Zdaniem dziennikarzy opiewa ona na 400 tys. złotych. Niemała suma jest na tyle duża, że doprowadziła do zawiśnięcia losu ILW na włosku. Instytut Lecha Wałęsy może nie przetrwać następnych rozliczeń. ZOBACZ TAKŻE: USA jednak nałożyły sankcje na rząd PiS? Ujawniono DOWÓD - Audyt przeprowadzony w Instytucie Lecha Wałęsy nie pozostawia cienia wątpliwości – instytucja tonie w długach. Były prezydent wymienił część rady nadzorczej, a Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, zrezygnował z funkcji prezesa - donosił w zeszłym roku portal niezalezna.pl. Obecny prezes ILW, Adam Domiński nie ukrywa, że plajta jest jak najbardziej realna. Jak opisuje sprawę gazeta.pl, problem Fundacji z wyjściem na prostą sprawić mogą działacze PO-PSL. ZOBACZ TAKŻE: Żona Żyły wyjaśnia dlaczego publicznie pierze brudy. Chodzi o jedną rzecz - Sprawa akurat tego długu jest kłopotliwa. Samorząd województwa mazowieckiego jest w rękach koalicji Platformy Obywatelskiej i Polskiego Stronnictwa Ludowego, a marszałkiem województwa jest Adam Struzik, baron ludowców. Aby nie naraził się na zarzut niegospodarności, muszą ścigać Instytut Lecha Wałęsy do ostatniego grosza - czytamy. źródło: niezalezna.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News