Wałęsa spotka się z Kaczyńskim? Zapowiada szturm na siedzibę PiS

Wałęsa spotka się z Kaczyńskim? Zapowiada szturm na siedzibę PiS

Lech Wałęsa nie zamierza odpuścić w medialnej wojnie, którą wypowiedział Jarosławowi Kaczyńskiemu oraz rządowi Prawa i Sprawiedliwości. Były prezydent zapowiedział bowiem, że chce się spotkać z szefem ugrupowania rządzącego... nawet w siedzibie jego partii.

Na koncie na Facebooku Wałęsy pojawił się zaskakujący post, który może stanowić otwarcie nowego etapu wojny między legendą Solidarności i Jarosławem Kaczyńskim. Autor wpisu przestał już bowiem przebierać w słowach, jasno formułując swoje zamiary i żądania.

Lech Wałęsa zaszokował internautów

- W imię prawdy i sprawiedliwości dziejowej wnoszę o publiczne rozliczenie formalno-prawne braci Kaczyńskich w takich sprawach jak: 1] Niszczenia dobrego imienia Polski 2] Niszczenia demokracji zawartej w trójpodziale władz 3] Udział w Katastrofie Smoleńskiej 4] Teczek Kiszczaka. W czasie wieców i spotkań zamierzam w tych tematach prowadzić publiczną dyskusję - rozpoczął Wałęsa, po czym jeszcze bardziej zaskoczył polskich wyborców. - W Warszawie proszę Policję o dostarczenie na manifestacje pod sąd J. Kaczyńskiego. Publicznie przedyskutujemy obecny stan spraw w Kraju. Jeśli się boisz Narodu, to ja jestem gotów stanąć i zmierzyć się z Tobą w twojej siedzibie, czy gdzie zechcesz, tylko publicznie, przy kamerach - dodał także były prezydent.

Jaką decyzję podejmie Kaczyński?

Wszystko wskazuje więc na to, że Wałęsa oraz jego zwolennicy już wkrótce pojawią się pod siedzibą PiS. Czy Kaczyński wpuści ich do środka? Tego wciąż nie wiadomo. Lech Wałęsa Fot. Facebook/Lech Wałęsa Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. PiS się z tego nie podniesie! Ujawniono miażdżący raport
  2. Wassermann wsadzi do więzienia wroga PiS? Padły ostre słowa
  3. Misiewicz ujawnia prawdę o Kaczyńskim. Co na to prezes?
  4. Szokujący atak na Kaczyńskiego. „Modlimy się, żebyś ZDYCHAŁ w męczarniach”
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News