PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk

PiS go zniszczy, ale musiał to zrobić. Wałęsa ujawnił, kto odpowiada za Smoleńsk

Katastrofa smoleńska była ogromną tragedią, która wstrząsnęła wszystkimi Polakami bez względu na polityczne podziały. Na jej temat zdecydował się więc wypowiedzieć także prezydent Lech Wałęsa, używając naprawdę kontrowersyjnych słów. Ujawnił bowiem, kto jego zdaniem jest odpowiedzialny za dramat z 2010 roku.

Wałęsa staje się z czasem coraz bardziej zażartym przeciwnikiem Jarosława Kaczyńskiego oraz rządów Prawa i Sprawiedliwości. Pokazał to przede wszystkim zjawiając się w Sejmie, aby pokazać swe poparcie dla protestujących niepełnosprawnych oraz ich rodziców.

Lech Wałęsa ostro o Smoleńsku

Jakiś czas temu legenda Solidarności zdecydowała się także wypowiedzieć na temat katastrofy smoleńskiej. Jego zdaniem odpowiedzialną za nią osobą jest... Jarosław Kaczyński, który miał z Warszawy nadzorować feralny lot. - Gdyby ujawniono taśmy, jak to wyglądało naprawdę naprawdę, jak wyglądała rozmowa między braćmi, to mielibyśmy obraz właściwy. Doszlibyśmy do wniosku, że była to nieodpowiedzialność, brawura, że chciano rozpocząć kampanię wyborczą z przytupem w Katyniu - powiedział stanowczo Wałęsa.

Zaskakujące oskarżenia

- Jeśli (nagrania - przyp. red.) zostaną ujawnione, to panie Jarosławie - źle pan będzie wyglądał. Ja wiem, że nie rozmawiał pan o kotkach i o babci, ale: „Muszą lądować!”, „Daj im polecenie!”, „Wyślij generałów!”, tak wyglądały te rozmowy. Każdy się dowie, kto jest sprawcą nieszczęścia Polski! - dodał także były prezydent. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sejm zamknięty DO ODWOŁANIA. „Koniec wolnych mediów”
  2. Kaczyński w szpitalu. Ktoś przebywa teraz w jego domu
  3. Kaczyński ukrywa prawdziwą chorobę? Tajemnice PiS-u wyszły na jaw
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News