Lech Wałęsa planuje skok stulecia. Nawet Adam Małysz może pozazdrościć

Lech Wałęsa planuje skok stulecia. Nawet Adam Małysz może pozazdrościć Źródło: fot.facebook.com

Lech Wałęsa planuje skok. Były prezydent Polski w swoim najnowszym wpisie w social mediach postanowił podzielić się ze swoimi obserwującymi zaskakującym planem dotyczącym swojej najbliższej działalności. Fani polityka są zaskoczeni.

Lech Wałęsa jest ostatnimi czasy bardzo częstym gościem pierwszych stron gazet. Były prezydent Polski wdał się w sądowy proces z Jarosławem Kaczyńskim, a także regularnie zajmował swoje stanowisko w sprawach ważnych. Tym razem były prezydent w żartobliwym tonie postanowił opowiedzieć o najnowszym wyzwaniu, z jakim chce się zmierzyć. Obserwujący polityka byli zadziwieni wyznaniem Noblisty.

Lech Wałęsa chce skoczyć? Zaskakujący wpis na Facebooku legendy Solidarności

To, że były szef Solidarności jest miłośnikiem sportu jest wiadome od dawna. Sam bardzo często w latach 80. pojawiał się na meczach II ligowej ówcześnie Lechii Gdańsk, która przez kibiców w owym czasie nosiła przydomek "Drużyny Solidarności". Pomimo swojego wieku, była głowa państwa ogłosiła właśnie, że planuje spróbować swoich sił w skokach. - Planujemy wykonać skok z wysokości 50 000 m - napisał na swoich social mediach były prezydent Polski. Trzeba przyznać prezydentowi, że jego plany są ambitne. Wszak rekord skoków z takiej odległości należy do Felix Baumgartnera, który pod koniec 2012 roku zeskoczył z wysokości 39 km. Oczywiście, ta żartobliwa wypowiedź prezydenta wzbudziła wielkie komentarze wśród internautów, którzy także postanowili uraczyć legendę Solidarności zabawnymi komentarzami.

Adam Małysz będzie wściekły? Kreatywność internautów zaskakuje

Wśród komentarzy pod zdjęciem prezydenta, nie brakowało porównań planowanego przez Wałęsę wyczynu do rekordu Adama Małysza z legendarnego konkursu z Willingen, gdzie nas skoczek ustanowił rekord skoczni. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM:  - "Adam Małysz, twoje 151,5 m w Willingen jest zagrożone, będzie nowy rekord w układzie słonecznym. Oby zdrowie dopisało!" ,"Skok z mezosfery? Wielki szacunek Panie Prezydencie. Wiedziałem, że czymś jeszcze Pan Polaków zaskoczy na stare lata!", "Panie prezydencie nie za wysoko tak skakać z 50 km?" - pisali w żartobliwym tonie internauci Czy Lech Wałęsa odniesie się jakoś do komentarzy internautów? Niektórzy nadal się głowią, co na myśli miał były prezydent Polski we wpisie dotyczącym swojego potencjalnego skoku. Czy Noblista rzeczywiście planuje jakoś zadziwić swoich obserwujących? Przypomnijmy, że do tej pory najsłynniejszym skokiem Wałęsy był ten, którego miał dokonać w trakcie strajków w Stoczni Gdańskiej, gdzie właśnie dzięki przeskoczeniu ogrodzenia miał dotrzeć do komitetów strajkujących. Czyżby szykowała się powtórka z rozrywki?
ZOBACZ TAKŻE W PIKIO.PL
  1. Gwiazdor ma kłopoty! „Czuję się nękany i prześladowany”
  2. Wielka wtopa w „Jeden z dziesięciu”! Dopiero teraz została ujawniona
  3. Tego o słynnej księżnej nie wiedzieliście. Prawda jest porażająca
  4. Co łączy Małgorzatę Braunek i Korę? Ta informacja zmrozi wam krew w żyłach!
  5. Kinga Duda wyrosła na piękną kobietę. Czym się teraz zajmuje?
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News