Międzynarodowy sojusz Wałęsy! Najsłynniejszy zespół wszech-czasów pomoże mu obalić PiS

Międzynarodowy sojusz Wałęsy! Najsłynniejszy zespół wszech-czasów pomoże mu obalić PiS

Lech Wałęsa, mimo że czasy prezydentury ma już dawno za sobą, wciąż aktywnie angażuje się w sprawy krajowej polityki. Ostatnie poczynania obecnie panującego rządu mocno go wzburzyły. Listy, prośby i groźby nie skutkowały. Teraz Wałęsa postanowił wyciągnąć najmocniejszą kartę - czyżby liczył na międzynarodowy sojusz?

Lech Wałęsa ma z rządem PiS napięte relacje. Wielokrotnie w ostatnim czasie udzielał się społecznie i politycznie, między innymi podczas protestu osób niepełnosprawnych, a teraz w sprawie nowej ustawy o Sądzie Najwyższym. Jego wpisy na Facebooku oraz Twitterze obserwowane są przez dziesiątki tysięcy Polaków. Czy jednak najnowszy krok Wałęsy nie jest przypadkiem przesadą? Część uważa, że się ośmieszył. Są jednak także i tacy, którzy są dumni z tego, że walczy o wolność Polaków.

Lech Wałęsa napisał poruszający list do The Rolling Stones!

List został opublikowany na jego oficjalnym profilu na Facebooku. Można podejrzewać jednak, że został wysłany także do menadżera zespołu. Lech Wałęsa zaczął swoją wiadomość od tego, że bardzo go cieszy, że zespół po raz kolejny wkrótce pojawi się w naszym kraju. Dalej jednak coraz bardziej nawiązywał do polityki.
Stwierdził, że w Polsce dzieją się bardzo złe rzeczy, a Polacy mają nadzieję, że zespół zwróci na to uwagę. Wałęsa zdecydował się prosić o wstawiennictwo zespołu przede wszystkim ze względu na pamięć odważnych, wybitnych ludzi, którzy w przeszłości walczyli o wolność krajów Bloku Wschodniego - wolność wypowiedzi i wolność sztuki. Lech Wałęsa wierzy, że to właśnie artyści, jak nikt inny, mogą zrozumieć potrzebę wolności i wypowiedzieć się na ten temat podczas swojego występu w Polsce.

Polacy zadziwieni listem Lecha Wałęsy

Część internautów nie była zachwycona listem, który napisał. Przede wszystkim dlatego, że zawierał on bardzo dużo błędów. Pisany był wprawdzie w języku angielskim, ale nawet w takim wypadku w domowych warunkach, pracownicy Wałęsy mogli sprawdzić jego poprawność. - Panie Wałęsa mamy rok 2018 a nie 1980, niech pan zmieni doradcę, bo ten obecny raczej panu nie sprzyja namawiając do napisania owego listu, już chyba bardziej ośmieszyć się nie można... - napisała internautka. Część osób wierzy jednak, że takie prośby mogą dużo zdziałać. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie dużo zagranicznych muzyków wypowiadało się na tematy polskiej polityki (m.in. zaostrzenia prawa aborcyjnego oraz ustawy o SN). - Dziękuję za ten list. Trzeba szukać wszystkich pokojowych sposobów, aby odsunąć PiS od władzy i przywrócić demokrację w Polsce. - pisze pełen wiary internauta. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sensacyjna teoria podbija sieć! Dzięki temu PiS ma SFAŁSZOWAĆ wybory
  2. "Mam kochankę". Zaskakujący wpis pisowskiego ministra
  3. Sensacyjny pakt Rydzyka z PiS! Dlaczego w mediach jest cisza?
  4. Znaleźli dziwnie spakowane worki. Zawartość wstrząsnęła wolontariuszami
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News