Co się stało? Wałęsa gorzko o swojej żonie: już nie mogę na nią liczyć

Co się stało? Wałęsa gorzko o swojej żonie: już nie mogę na nią liczyć Źródło: Fot. Flickr

Lech Wałęsa jest jednym z najbardziej legendarnych członków Solidarności, który dla wielu Polaków stanowi symbol przemian ustrojowych z 1989 roku. Obecnie liczni obywatele nie skupiają się już jednak na jego dokonaniach politycznych, a życiu rodzinnym, o którym sam opowiedział właśnie w bardzo kontrowersyjny sposób.

Wałęsa uczestniczy w polskiej polityce od wielu lat. Pełnił nawet funkcję prezydenta naszego kraju, co dało mu pełną legitymizację do komentowania poczynań krajowych posłów oraz senatorów.

Stanowcze kroki znanego polityka

Co ciekawe, współpracownicy legendarnego lidera Solidarności oraz on sam zdecydowali się powołać do życia Komitet Obywatelski przy Lechu Wałęsie. W czasie inauguracji jego funkcjonowania, którą zorganizowano w Gdańsku, polityk zdecydował się jednak nawiązać nie tylko do polityki, ale także swego życia rodzinnego. - Ze swojej strony zrobię wszystko, oddaję się sprawie, ale pamiętajcie, że mam 75 lat - rozpoczął były prezydent.

Lech Wałęsa o swym małżeństwie

- Życie mam sfatygowane, rozebrano mi "Solidarność"... Nawet na żonę nie mogę liczyć, bo usamodzielniła się dość daleko. Pretensji do żony nie mam, zgadzam się z tym, choć inaczej mnie wychowano - powiedział także gorzko Wałęsa. Warto przypomnieć, że małżeństwo polityka zaczęło przechodzić kryzys, gdy Danuta Wałęsa otwarcie opowiedziała o trudach życia z działaczem. On sam stwierdził więc wtedy, że "Danka powiedziała parę rzeczy za dużo, dlatego od tego czasu nie możemy się pozbierać". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nieznany fakt z życia Pawłowicz. Dopiero teraz się do tego przyznała
  2. Kaczyński zwołał NATYCHMIASTOWE spotkanie. Namierza zdrajcę
  3. Zrozpaczona Marta Kaczyńska w żałobie. Śmierć odebrała jej radość życia
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News