Sfałszowane wybory?! Lech Wałęsa nie ma wątpliwości

Sfałszowane wybory?! Lech Wałęsa nie ma wątpliwości Źródło: fot. youtube.com/WolontariuszeWolnych Wyborów AkcjaWWW

Nadchodzące wybory samorządowe, które odbędą się między końcem października a początkiem listopada, będą prawdziwym sprawdzianem dla Zjednoczonej Prawicy. Choć nie podano jeszcze dokładnej daty otwarcia komisji wyborczych, Lech Wałęsa już wie, iż dojdzie do fałszerstwa.

Historia znajomości Lecha Wałęsy i Jarosława Kaczyńskiego jest jedną z najciekawszych w polskiej polityce po 1989 roku. Dawno przyjaciele prezydenta w latach 1990-1995, bracia Kaczyńscy po krótkiej pracy w jego kancelarii zostali z niej wydaleni. Co ciekawe Wałęsa oskarżył ich wówczas o to samo, o co sam jest oskarżany - szeroko pojętą działalność agenturalną. Od tego czasu trwa nieustanna wojna między politykami, która często toczona jest w najbardziej zacięte ze sposobów. Kaczyński i Wałęsa wzajemnie obrzucają się oskarżeniami i straszą teczkami, a były prezydent życzył swojemu adwersarzowi powrotu do zdrowia tylko po to, by mógł stanąć przed sądem. Nadchodzące wybory samorządowe są doskonałą okazją do krytyki PiS i jego działań, związanych m.in. ze zmianą zasad ich przeprowadzania. Wałęsa stwierdził także, iż elekcja zostanie bez wątpienia sfałszowana.

Lech Wałęsa wie, kto wygra wybory

Założyciel NSZZ "Solidarność" wziął udział w kampanii "Wolontariusze Wolnych Wyborów", by wyrazić swój pogląd na demokrację i ostrzec obywateli przed ewentualnym oszustwem ze strony Zjednoczonej Prawicy. Lech Wałęsa jest pewien, że ekipa Jarosława Kaczyńskiego sfałszuje nadchodzące święto demokracji. Zdaniem byłego prezydenta RP fałszerstwo, którego dokona PiS, by wygrać i przejąć m.in. upragnioną Warszawę, przerosną te znane z czasów "demokracji" ludowej. Lech Wałęsa uważa obóz władzy za największe zagrożenie dla wolności w Polsce, której przywrócenie przypisuje sobie. - Wybory świadczą o demokracji. Świadczą o tym, czy dobrze wybieramy, czy uczestniczymy w procesach, czy przekazujemy swoje możliwości innym, których wybieramy, czy sami jesteśmy wybierani i my gromadzimy możliwości, a więc w procesie demokracji wybory są bardzo ważne, trzeba ich przypilnować. Nie dopuśćmy do tego, by znów nas zniewolono, byśmy musieli chodzić, bo tak władza sobie życzy. I stąd włączyłem się w pilnowanie, mam nadzieję, że upilnujemy, na ile się ta, choć podejrzewam, że oszustwo będzie wielkie tym razem, bo mamy do czynienia z ludźmi okropnymi, nieprawdopodobnymi ludźmi, którzy oszukują, kłamią w żywe oczy i jeszcze się Panem Bogiem podpierają. I stąd trzeba się dobrze przygotować, bo podejrzewam, że oszustwo będzie większe niż za komunizmu - powiedział Lech Wałęsa. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Błaszczak okrutnie poniżony. Kroi się skandal
  2. Poseł Pięta przerywa milczenie ws. seksskandalu! Mocne oświadczenie
  3. Wydano ostrzeżenie dla Łodzi! Zagrożenie dla życia i zdrowia
źródło: youtube.com/WolontariuszeWolnych Wyborów AkcjaWWW
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News