Żona Wałęsy wyznała całą prawdę o małżeństwie z Lechem. Zaskoczyła wszystkich

Żona Wałęsy wyznała całą prawdę o małżeństwie z Lechem. Zaskoczyła wszystkich Źródło: youtube.com/Interia.tv

Lech Wałęsa i jego żona Danuta w tym roku obchodzą swoją pięćdziesiątą rocznicę ślubu. Z okazji srebrnych godów była pierwsza dama udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak naprawdę wyglądało ich małżeństwo. Dla niektórych jest to spore zaskoczenie.

Lech Wałęsa i jego żona Danuta są w związku małżeńskim od 1969 roku. Dla wielu osób pięćdziesiąt lat małżeństwa to liczba wręcz ogromna. Zwłaszcza, że w ostatnim czasie stale zwiększa się liczba rozwodów. Związek byłego prezydenta jest jednym z najbardziej znanych w polskim społeczeństwie i - pomimo wielu kontrowersji - mnóstwo osób zazdrości mu doboru partnerki życia.

Danuta Wałęsa, podczas udzielonego przez siebie w ostatnim czasie wywiadu, opowiedziała społeczeństwu o tym, jak wyglądało jej małżeństwo i jaki według niej jest jej mąż.

Lech Wałęsa: jakim jest mężem?

Według żony byłego prezydenta, najtrudniejszym okresem ich związku był ten za późnego PRL-u, gdyż mąż późno wracał do domu i nie miał czasu na rodzinę.

- Za wszystko się płaci, nie ma nic za darmo. Ja nie miałam męża, moje dzieci nie miały ojca. Gdy mąż wracał do domu, to był zmęczony, nie miał sił na rodzinę. Próbowałam się w tym odnaleźć, nauczyć się siebie. Lech cały czas mówi, że mam czekać na niego w domu (...) Jest chorobliwie zazdrosny - powiedziała Danuta Wałęsa dla "Do Rzeczy".

Mimo wszystko ciepło wspomina ich początki. Koniec końców coś bardzo silnie ich ku sobie ciągnęło, skoro po długim czasie z ust kobiety padają tak zaskakujące słowa. Wygląda na to, że każde z nich znalazło swoją prawdziwą drugą połówkę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Byłam bardzo zakochana. Jak ja męża poznałam, to on był bardzo fajnym facetem: przyciągał uwagę, wszyscy go słuchali, miał dar docierania do każdego człowieka. I potrafił pięknie mówić o małżeństwie. Jak to kobieta i mężczyzna siadają obok siebie i dyskutują. Słuchają się uważnie. Bo jak ludzie ze sobą nie rozmawiają to się nie rozumieją i czasem wszystko się rozchodzi. No i jeszcze Lech był przystojny... - powiedziała żona byłego prezydenta dla "Do Rzeczy".

Małżeństwo Wałęsów będzie obchodziło swoje złote gody już w listopadzie. Nie wiadomo, czy para planuje z tego powodu wielką uroczystość.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy Marta Kaczyńska wie, co wyprawia jej córka w internecie? Oburzeni internauci: "Wymalowana jak lafirynda"
  2. Maryla Rodowicz miała operację plastyczną?! Znajomy gwiazdy potwierdza doniesienia! Jak teraz wygląda? Fani są w SZOKU
  3. Roksana Węgiel w sukience z dekoltem "na Hiszpankę". O wielkanocnej kreacji 14-latki mówią już wszyscy
  4. Poranna wiadomość wstrząsnęła całym stanem. Samolot Beechcraft BE58 rozbił się, nikt nie przeżył
  5. Kolejne porażające fakty ws. oskarżeń o gwałt. Rzekoma ofiara wyłudziła od Bieniuka 400 tysięcy?!
  6. Dwór książęcy i poddani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje książę Jan, o jego śmierci poinformował syn Henryk

źródło: Do Rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News