Lech Wałęsa z dumą pokazał niecodzienną kolekcję. Kaczyński nie będzie zachwycony

Lech Wałęsa z dumą pokazał niecodzienną kolekcję. Kaczyński nie będzie zachwycony

Lech Wałęsa na każdym kroku podkreśla dorobek III RP wypracowywany po 1989 roku. Z obecną władzą jest mu jednak zdecydowanie nie po drodze. Daje temu wyraz na wszelkie sposoby, nawet przez dobór odzieży. Możliwe, że legenda "Solidarności" będzie wkrótce kojarzony w świecie z zupełnie innym słowem z powodu kolekcji, którą właśnie się pochwalił.

Lech Wałęsa jest dziś jednym z zacieklejszych oponentów rządu Prawa i Sprawiedliwości. Wystarczy spojrzeć na profile społecznościowe byłego prezydenta. Wałęsa nie godzi się na kierunek zmian, jakie następują od początku samodzielnych rządów Zjednoczonej Prawicy.

Lech Wałęsa nie odpuści z "Konstytucją". Ma całą garderobę słynnych koszulek!

Były prezydent rozpoczął wykazywać swój sprzeciw od słynnych protestów przeciwko zmianom w polskim sądownictwie. To wtedy kraj obiegły zdjęcia Wałęsy w słynnej, nawet kultowej już koszulce z sylabizowanym napisem "Konstytucja". Przekaz był prosty - PiS nagina uchwaloną ponad dwie dekady temu ustawę zasadniczą, będącą przecież symbolem wolnej Polski. To słowo przylgnęło do Wałęsy. A wraz z nim forma osobliwego "bojkotu" obecnej władzy. Publika ma podzielone zdanie w tej kwestii, ale Lech Wałęsa robi swoje. Dziś na swoim profilu na Twitterze postanowił pokazać światu obfitą kolekcję koszulek z napisem "Konstytucja". Jeszcze do niedawna kojarzyliśmy Wałęsę jedynie z jednym fasonem. Dziś wiemy, że "konstytucyjnych" koszulek uzbierałaby się cała garderoba! - W podróż z „Konstytucją” - napisał pod ostatnim ze zdjęć były prezydent Polski. Szary, czarny, ciemnoczerwony, niebieski - widzimy, że Lech Wałęsa przygotował się na regularne spotkania i dobór w rozmaitych kolorach. Jego determinacja nie przeszła niezauważona. Możemy powiedzieć, że PiS i Jarosław Kaczyński nie będą mieli lekko, nawet jeśli wygrają koleje wybory.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Panie Prezydencie, proponuję żeby skroili Panu garnitur w tych barwach - napisał jeden z internautów. Na forum nie brakuje przeciwników Wałęsy, którzy oceniają jego dzisiejszą aktywność. W dobie podziałów niewiele to zmieni, możemy być niemal pewni, że oportunizm Wałęsy do obecnej władzy się nie zmieni. fot. Lech Wałęsa InstagramNajlepsze newsy dnia:

  1. Jolanta Kwaśniewska pokazała swój dom. Jest OGROMNY i luksusowy
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. Haniebny, obleśny, skandaliczny atak na Kaczyńską. „C*uj mnie interesuje ta dz*wka” 
  4. Paweł Domagała z córką Ferdka z Kiepskich wzbudzili emocje. Wygląd żony muzyka jest nieziemski
  5. Bardzo smutne informacje dla fanów serialu „Ranczo”. Widzowie załamani
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych 
źródło: Twitter.com Następny artykuł