Lech Wałęsa
Fot. YouTube / Radio ZET
Wiadomości Pikio - 21 Grudnia 2018

Szokujące słowa Wałęsy o Kaczyńskich! Przewidział śmierć byłego prezydenta

Lech Wałęsa pozostał w pamięci Polaków jako prezydent wiązany z "Solidarnością", stoczniami oraz walką o wolność. Przez wiele lat traktowany był już niczym postać historyczna, która na powrót do świata mediów i polityki nie ma już raczej szans. Ten stan rzeczy uległ zmianie, gdy działacz zaczął publikować szokujące i niewygodne dla wielu osób treści.

Lech Wałęsa od kilkunastu miesięcy prowadzi wojnę na słowa z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS oskarżył go o zniesławienie i skierował sprawę do sądu. Chociaż ława przysięgłych nakazała byłemu prezydentowi przeprosić wodza Prawa i Sprawiedliwości, to Wałęsa zdaje sobie nic z tego nie robić. Dalej rzuca swoimi opiniami, które mają coraz mocniejszy wydźwięk. W ostatnim wywiadzie zdradził, że bardzo dobrze wiedział, że któryś z braci Kaczyńskich zginie.

Lech Wałęsa jasnowidzem. Szokujące wyznanie o przeczuciach

Były prezydent z rozmowie z "Superstacją" powiedział coś, czego nie spodziewał się nikt. Polityk oświadczył, iż któryś z bliźniaków zginie. Co prawda stawiał on na jakieś zabójstwo lub samobójstwo, ale to co się wydarzyło również można uznać za spełnienie przepowiedni. - Ja im przewidziałem, że jeden drugiego zabije, a potem skończy w wariatkowie albo popełni samobójstwo - śmiało stwierdził. Dziennikarz przeprowadzający wywiad nieco oburzył się na tak śmiałe teorie. Gdy upomniał go, że są to wyjątkowo odważne słowa, polityk tylko upewnił go w swoim przekonaniu. - Jednak tak się stało. Mogli nie pozwolić na wystartowanie samolotu, mogli nie pozwolić na lądowanie, mogli! To są ich decyzje. Jednego albo drugiego. Nieważne - oznajmił.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
GłówneKrzysztof Jackowski i inni nie mogli już dłużej milczeć. To wydarzy się w 2019 roku, straszne wizjeCzytaj dalej

Zginął przez polityczną zachłanność? Odważne słowa b. prezydenta

Według Lecha Wałęsy brat Jarosława Kaczyńskiego zginął, bo... chciał robić kampanie na Katyniu. Gdyby nie jego polityczna zachłanność, nie kazałby lądować w złych warunkach. Zdaniem b. prezydenta Lech Kaczyński zginął z winy albo swojej, albo brata, a najwyższą cenę ponieśli za to niewinni ludzie. - Był tak nieodpowiedzialny, że podjął złą decyzję. Zaczynały się wybory, chciał z przytupem rozpocząć wybory w Katyniu. Bohatersko zebrał wszystkich najważniejszych ludzi, no i za to został ukarany. Przez to Polska została ukarana. Bo chciał wykorzystać święte miejsce dla Polaków do takich niecnych celów, jak wybory - wysunął teorię.ZOBACZ TAKŻE:
  1. UWAGA! Obrzydliwy pedofil atakuje dziewczynki w internecie. Masturbuje się do ich zdjęć, wysyła ohydne wiadomości
  2. Gwiazda M jak Miłość jeszcze nigdy nie zaskoczyła tak swoich fanów. Piękny prezent na Święta!
  3. Wszyscy Polacy muszą to zrobić, a szykuje się prawdziwy koszmar. Przejdziemy przez piekło
  4. Cały świat usłyszał, co syn księżnej Kamili sądzi o Meghan Markle. Poruszenie na Wyspach
  5. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
GłówneEmerytury przechodzą rewolucyjne zmiany. Co musisz o nich wiedziećCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News