Wałęsa ujawnił oszustwo Kaczyńskiego? Prezes PiS milczy

Wałęsa ujawnił oszustwo Kaczyńskiego? Prezes PiS milczy

Lech Wałęsa, były prezydent Polski oraz laureat pokojowej nagrody Nobla, opublikował na Twitter wpis. W tym uderza w prezesa Prawa i Sprawiedliwości. W krótkiej wiadomości informuje dlaczego Jarosław Kaczyński nie pojawił się na procesie, który sam wytoczył byłemu liderowi "Solidarności".

Lech Wałęsa i Jarosław Kaczyński to reprezentanci dwóch stron politycznej barykady. Nic więc dziwnego, że koniec końców ich niechęć zapędziła ich przed wymiar sprawiedliwości. Przewód sądowy w sprawie Kaczyński-Wałęsa ruszył 5 marca bieżącego roku. Lider Prawa i Sprawiedliwości domaga się przekazania przez byłą głowę Państwa na dowolny cel charytatywny lub społeczny kwoty 30 tysięcy złotych oraz publicznych przeprosin. Jarosław Kaczyński pozwał Lecha Wałęsę po tym, jak były prezydent stwierdził, że obecny prezes PiS jest odpowiedzialny za śmierć swojego brata prezydenta Lecha Kaczyńskiego

- W końcu musiałem zareagować na nieustanne twierdzenia, że to ja doprowadziłem do śmierci mojego brata Lecha Kaczyńskiego, bo może ludzie w końcu zaczęliby w to wierzyć - tak całą sprawę skomentował Jarosław Kaczyński.

Lech Wałęsa poprzez Twittera po raz kolejny atakuje Kaczyńskiego

Kolejna rozprawa w procesie obu Panów ma się odbyć 26 września, jednak już teraz wiemy, że Jarosław Kaczyński na procesie się nie stawi z powodu złego stanu zdrowia. Przedstawił już zaświadczenie lekarskie o problemach ze zdrowiem. - Panie Kaczyński. Pozwał mnie Pan a boi się Pan stawić w sądzie. Przysłał Pan zwolnienie, że ze względu na stan zdrowia - taki post zamieścił Wałęsa na jednym z portali społecznościowych.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ  Według byłego prezydenta lider PiS nie może się stawić na rozprawie ze względu na zły stan zdrowia jednak bierze udział w spotkaniach w Gdańsku z wyborcami, które odbyło się 21 września. - Nie może Pan podróżować a jeździ po Polsce i wczoraj w Gdańsku mówił bzdury. Bądź pan poważny - tak sprawę komentuje były lider "Solidarności"

Kolejny spotkanie Kaczyńskiego w Olsztynie

22 września prezes Kaczyński przybył na kolejne spotkanie tym razem w Olsztynie. Czy, aby na pewno stan zdrowia prezesa partii rządzącej nie pozwala na udział w rozprawie sądowej skoro podróżuje po Polsce i bierze udział w spotkaniach z wyborcami? ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Duda nie będzie startował w wyborach. Przeciek nt. jego następcy
  2. PiS rozsadzi skandal przed wyborami? WP ujawniła zakulisowe maile
  3. Zdenerwowany Duda zapomina o zasadach ortografii. Dwa błędy w jednym tweecie
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu