Zrobił to Tusk, teraz Lech Wałęsa. Zwolennicy są pod wrażeniem

Zrobił to Tusk, teraz Lech Wałęsa. Zwolennicy są pod wrażeniem

Były prezydent i legenda Solidarności Lech Wałęsa wciąż ma w Polsce wielu zwolenników, którzy chętnie zapoznają się ze szczegółami jego pracy oraz licznymi przemyśleniami. Aby im to ułatwić, polityk poszedł w ślady Donalda Tuska i założył konto na kolejnym portalu społecznościowym.

Wałęsa korzystał do tej pory z Facebooka oraz Twittera. Dzielił się na nich z politycznymi zwolennikami licznymi zdjęciami z podróży, czy też opiniami na temat bieżącej sytuacji w naszym kraju.

Lech Wałęsa Instagram

Aby jeszcze bardziej zbliżyć się do obywateli, były prezydent założył także konto na Instagramie. Można go tam znaleźć pod nazwą "presidentwalesa". Na rozpoczęcie prowadzenia profilu polityk opublikował bardzo ważne dla siebie zdjęcia. Wybrał bowiem dwie fotografie, na których towarzyszy mu papież Polak Jan Paweł II.

Popularność profilu

Na razie prezydent jest obserwowany przez ponad 400 osób. On sam śledzi jedynie profile swoich dzieci. Jako że Wałęsa poinformował już o powstaniu osobistego konta na innych portalach społecznościowych, liczby te zapewne pójdą wkrótce w górę. Zwolennicy polityka są bardzo zadowoleni z jego nowego pomysłu. Cieszą się, że będą mogli jeszcze bliżej przyglądać się jego ciekawemu i barwnemu wciąż życiu. Lech Wałęsa Instagram Fot. Instagram/Lech WałęsaZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal w polskiej polityce! Minister urządzał z żoną orgie
  2. Smutny dzień dla Pawłowicz. Posłanka PiS opublikowała wpis
  3. Brudzińskiemu puściły hamulce. Ujawnił sekrety Kaczyńskiego
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News