Lech Wałęsa ostro o homosseksualista
YouTube - Radio ZET
Piotr Bernaciak - 26 Marca 2019

Lech Wałęsa ostro o homoseksualistach. "Niech nie bałamucą moich wnuków!"

Lech Wałęsa często decyduje się na wypowiedzi skierowane przeciwko polityce Prawa i Sprawiedliwości, lecz tym razem postanowił nieoczekiwanie zająć zupełnie inne stanowisko. Były prezydent zabrał głos w sprawie, która od kilku tygodni powoduje dyskusje publiczne.

Lech Wałęsa nie jest aktywnym członkiem wydarzeń w polskiej polityce już od bardzo wielu lat, jednak wciąż chętnie zabiera głos w sprawach najważniejszych dla naszego kraju. Często jest on również zapraszany do udziału w różnego rodzaju programach telewizyjnych lub spotkaniach z sympatykami. To nie może dziwić, bo zdaniem wielu były prezydent wciąż cieszy się przeogromnym autorytetem.

Ludzie byli bardzo ciekawi, co Lech Wałęsa uważa na temat przyznania dodatkowych praw parom homoseksulanym. Mężczyzna nie odpowiedział na to pytanie jednoznacznie, lecz zdecydował się na kilka innych zdań, które pozwoliły nam zrozumieć zdanie byłego polityka. Nieoczekiwanie nie pokrywa się ono z hasłami, jakie głoszą przeciwnicy Prawa i Sprawiedliwości.

TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcęTVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcęCzytaj dalej

Lech Wałęsa o LGBT

Wałęsa jest uznawany za prostego człowieka starszej daty, który ma kontrowersyjnie poglądy na wiele tematów. Najgłośniej jest o jego licznych wpisach krytykujących Prawo i Sprawiedliwość. Okazuje się jednak, że jego wiadomości pisane publicznie do Jarosława Kaczyńskiego nie są jedynymi, które wywołują skandale.

Nieoczekiwanie były prezydent opowiedział o tym, co uważa na temat par homoseksualnych i dodatkowych praw, jakie miałyby one otrzymywać regularnie od władz miasta. Wygląda na to, że Lechowi Wałęsie nie podobają się zmiany, jakie chciałby wprowadzić w Warszawie Rafał Trzaskowski. Były polityk zdecydowanie nie identyfikuje się z czynami prezydenta Warszawy.

- Prawa tak. Ale nie mogą chodzić za paluszki po mieście i bałamucić moje wnuki. To nie jest normalne, większość jest inna, i oni się do tej większości muszą podporządkować. Oni się muszą do większości podporządkować a tak to bałamucą nam dzieci - twierdzi dawny lider Solidarności, głośno wyrażając swój sprzeciw wobec planów Rafała Trzaskowskiego.

Lech Wałęsa znowu wywoła skandal?

Wygląda więc na to, że były prezydent naszego kraju nie identyfikuje się w pełni z tym, czego żąda Platforma Obywatelska. Mężczyzna często wywołuje kontrowersje i znając jego poglądy nietrudno było domyślić się, jakiej odpowiedzi udzieli. Dziwi jedynie fakt, że zrobił to przeciwko partii, której działalność wspierał przez kilka lat w walce z Prawem i Sprawiedliwością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

gienek loskaDramat Gienka Loski rozrywa serce. Wstrząsające faktyCzytaj dalej

Były działacz Solidarności przyznał, że nigdy nie chciał wspierać LGBT. Z początku powiedział, że nie popiera polityki prowadzonej przez Rafała Trzaskowskiego, jednak sam nie ma zamiaru krytykować lub dyskryminować osoby oo odimiennej orientacji seksualnej, bo uważa to za zachowanie poniżej krytyki.

ZOBACZ TAKŻ:E

  1. Najważniejszy mężczyzna w życiu Beaty Tyszkiewicz! Rzadko pokazują się razem, ale te zdjęcia rozczulą was do łez
  2. Anna Mucha miała romans z żonatym mężczyzną! Szokujące wyznanie: "Cenię żonatych za dyskrecję"!
  3. Zakonnik ujawnia PRAWDZIWY majątek Rydzyka. Lepiej usiądźcie, ogromny szok
  4. Maryla Rodowicz pokazała dziury. Teraz chce wystąpić w samych majtkach
  5. TVN upokorzony na oczach całej Polski. Do akcji wkroczyła policja
  6. TVP przekazało tragiczną informację. Nie żyje 60 osób, właśnie schwytano sprawcę

oliwia bieniukSzokujące zdjęcia Oliwii Bieniuk zwalają z nóg! Wygląda jak PrzybylskaCzytaj dalej

źródło: WP

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News