Lech Wałęsa opublikował "poczet kłamców Polski". Kto na pierwszym planie?

Lech Wałęsa opublikował "poczet kłamców Polski". Kto na pierwszym planie? Źródło: YouTube - Onet News

Lech Wałęsa znów powoduje wiele dyskusji wśród społeczeństwa. Były prezydent udostępnił bardzo kontrowersyjny wpis, w którym przedstawił "poczet kłamców Polski". Słowa polityka nie spodobały się użytkownikom portalu społecznościowego.

Lech Wałęsa słynie z kontrowersyjnych materiałów, które publikuje na Facebooku oraz Twitterze. Były prezydent wielokrotnie wypowiada się przeciwko obecnie rządzącej partii, lecz stara się również regularnie zniechęcać Polaków do Prawa i Sprawiedliwości za sprawą swojej działalności w Internecie. Efekty jego pracy są jednak różne, czasami bowiem okazuje się, że jego wpisy dają odwrotny efekt od pożądanego.

W swoim najnowszym wpisie Lech Wałęsa przedstawił tak zwany poczet zdrajców Polski, czyli wizerunki osób, które jego zdaniem nie są godne, by pełnić najwyższe funkcje w Polsce, a swoimi czynami doprowadzili do tego, by uważać ich za zdrajców kraju. Nie wszyscy podzielają zdanie wyrażone głośno przez twarz zmian ustrojowych w naszym kraju.

Lech Wałęsa udostępnia kontrowersyjny wpis

Były prezydent kojarzony jest z działalnością ugrupowań opozycyjnych, które za wszelką cenę próbują odsunąć Prawo i Sprawiedliwość od władzy. Póki co nie przynosi to żadnych efektów, a niektóre czyny przeciwników partii rządzącej sprawiają, że społeczeństwo woli oddać swój głos na partię Jarosława Kaczyńskiego.

Problemem opozycji są chociażby kontrowersyjne wpisy Lecha Wałęsy w mediach społecznościowych. Były prezydent nie ukrywa swojej niechęci do PiS-u, w miejscach publicznych pojawia się w koszulce z napisem "Konstytucja", odnoszącym się do rzekomego łamania ustawy zasadniczej przez polityków. Jego postępowanie ma wielu zwolenników, ale i równie wielu przeciwników.

Tym razem były opozycjonista z czasów Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej postanowił udostępnić wizerunki wszystkich najważniejszych polityków związanych z Prawem i Sprawiedliwością, w tym Andrzeja Dudę, Jarosława Kaczyńskiego i Mateusza Morawieckiego, a sam obrazek podpisany jest jako "poczet kłamców polskich". Wpis był przyczyną do wielu dyskusji w komentarzach na Facebooku, gdzie znaleźli się zarówno przeciwnicy, jak i zwolennicy obozu rządzącego.

Lech Wałęsa znów dzieli społeczeństwo

- Klasyczna socjotechniczna zagrywka: Wstawianie do takiego zestawienia twarzy ludzi podczas mówienia. Zawsze to wyjdzie dramatycznie i na niekorzyść. Poza tym, hoduj sobie dalej tą swoją grupę idiotów i strasz ich PiS-em, podczas gdy za Pana kłamliwymi plecami stoi Tusk, Sikorski, Nowak, Graś i inne szumowiny. PiS złoty nie jest, ale takie wpisy to hipokryzja, a to jest moim zdaniem najgorsza cecha człowieka. Pan jest dla mnie sztandarowym przykładem hipokryty - pisze jeden z komentujących.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Ta lista u nich nie ma końca. Te zdjęcia to raczej jak zajawka. Bardziej ten poczet oddają listy do europarlamentu - pisze jedna z kobiet, wyrażając swoje poparcie dla byłego prezydenta.

(fot. Facebook)

  1. Dramatyczne wyznanie Agnieszki Chylińskiej. "Zostałam zniszczona, zepsuta"
  2. Anna Mucha wyrzucona z Festiwalu! Skandaliczne zachowanie aktorki zszokowało organizatorów
  3. Tata nie żyje. Cierpiał
  4. Gigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
  5. "Szajs, dno i metr mułu". Kompromitacja aktorki "M jak miłość"
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

źródło: Facebook

Następny artykuł