Dramat w rodzinie Wałęsów. Jest bardzo źle

Dramat w rodzinie Wałęsów. Jest bardzo źle Źródło: Screen/youtube/Tomasz Lis.

Lech Wałęsa przeżywa potworny dramat, o którym miliony Polaków nie miały pojęcia. W jego rodzinie doszło do czegoś wstrząsającego, a sytuacja jest naprawdę tragiczna. Tak źle jeszcze nigdy nie było.

Lech Wałęsa w ostatnim czasie kojarzony jest przede wszystkim ze swoimi wyczynami w mediach społecznościowych oraz pokazywaniu się na wszystkich publicznych wydarzeniach w koszulce z ogromnym napisem "Konstytucja". Kontrowersyjne opinie, które wyraża na swoim profilu na Facebooku oraz Twitterze raz po raz doprowadzają do ogromnych skandali i wywołują kontrowersje, które czasem swój finał mają nawet w sądzie, tak jak stało się w przypadku konfliktu z Jarosławem Kaczyńskim. 

Niewiele osób zdaje sobie jednak sprawę, że Lech Wałęsa przeżywa właśnie osobisty dramat, a wszystko przez to, co dzieje się z jego najmłodszą wnuczką. Cierpi ona na niezwykle poważną wadę serca, która wywróciła życie rodziny ikony "Solidarności" do góry nogami. Tak źle jeszcze nie było. 

Lech Wałęsa oraz jego rodzina przeżywają okropny dramat

Lea jest młodszą córką Jarosława Wałęsy, która przyszła na świat z bardzo poważną wadą. Okazuje się, że dziewczynce brakuje części serca, a sprawa jest tak poważna, że konieczna jest specjalistyczna operacja kardiologiczna. 

- Teraz pozostaje tylko liczyć na to, aby Lea się nie rozchorowała, bo wtedy będzie trzeba przełożyć operację. Modlę się o to małe biedne ciałko mojej córeczki. Mam same koszmary, że coś się może wydarzyć złego... Myślę o tym, ale liczę, że będzie dobrze - mówił w rozmowie z "Super Expressem" ojciec maleństwa. 

Wiadomość o jej chorobie była potężnym ciosem dla całej rodziny. Lech Wałęsa nigdy nie porusza w wywiadach tego tematu, z pewnością jednak również boleśnie przeżywa całą sytuację. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaangażowani są najlepsi fachowcy w kraju

Jarosław mimo lęku jednak jest przekonany, że wszystko będzie dobrze. Podkreśla swoje zaufanie do lekarzy z Centrum Zdrowia Dziecka, którzy uważani są za najlepszych fachowców w kraju. 

- Centrum Zdrowia Dziecka to najlepsze miejsce, żeby przeprowadzić taką operację. Lekarze podobne zabiegi robili tu już ponad 600 razy. Ale boję się oczywiście różnych zagrożeń, bo to serduszko trzeba będzie zatrzymać, a później uruchomić - zdradza. 

Cała operacja jest wyjątkowo skomplikowana, najbardziej czasochłonne jednak jest jednak samo przygotowanie do niej małej pacjentki. 

- Chodzi o uśpienie, podłączenie do zewnętrznego obiegu krwi, a sama operacja potrwa od 20 do 40 minut. Później wybudzanie i powrót do rzeczywistości. Ale po operacji przez dwie doby nie będziemy mogli się zbliżać do naszej córeczki. Takie są procedury - opisuje wszystko Wałęsa. 

Miejmy nadzieję, że operacja przebiegnie sprawnie i bez komplikacji, a mała Lea już wkrótce cieszyć się będzie mogła pełnym zdrowiem. Tego jej z całego serca życzymy. 

 ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  2. Dzieli ich 27 lat, łączy gorąca miłość! Piękna polska aktorka poślubiła starszego mężczyznę wbrew wszystkiemu i wszystkim!
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Pomponik

Następny artykuł