Lech Wałęsa żegna się z życiem? "Więcej żywota nie planuję"

Lech Wałęsa żegna się z życiem? "Więcej żywota nie planuję" Źródło: Scren/youtube/Onet News

Lech Wałęsa na przestrzeni ostatnich lat często wywoływał skandale i zaskakiwał swoimi wypowiedziami. Kolejny raz legenda Solidarności powiedziała coś szokującego. Z jego słów wynika, że powoli żegna się z życiem.

Lech Wałęsa to jeden z najbardziej rozpoznawalnych Polaków na całym świecie. Powszechnie kojarzony jest z Solidarnością oraz obalaniem komunizmu w naszym kraju. W ostatnich latach często wybuchają wokół niego liczne skandale i kontrowersje, zarówno przez jego czyny, wypowiedzi oraz publikacje w internecie. 

Teraz ponownie wbił w ziemię wszystkich swoich sympatyków, a jego słowa są bardzo niepokojące. Otwarcie stwierdził, że jest świadom tego, że wiele czasu na ziemi mu już nie pozostało. Z pewnością nikt nie spodziewał się tak odważnej, ale i smutnej deklaracji, i to tuż przed Nowym Rokiem. 

Lech Wałęsa zaskoczył wszystkich swoimi słowami

W najnowszym wywiadzie były prezydent nie szczędził mocnych stwierdzeń i bezkompromisowych podsumować swojego życia. Stwierdził, że niestety jest świadomy tego, że już długo żyć nie będzie, bo w jego rodzinie umiera się młodo. 

- Wie pan, w mojej rodzinie nikt tak długo nie żył, ja i tak najdłużej żyję z naszej rodziny! - stwierdził w rozmowie z Super Expressem. 

DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

Na tym jednak kontrowersyjna rozmowa się nie zakończyła. W dalszej części noblista potwierdził, że wie, kiedy umrze, a z dłuższego żywota nie będzie szczególnie zadowolony. 

Legenda Solidarności żegna się z życiem?

Jak się okazuje, Lech Wałęsa daje sobie jeszcze zaledwie pięć lat życia. 

- Jeszcze z pięć lat przetrzymam i więcej żywota nie planuję na tym świecie. [...] Daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony... - powiedział z przekonaniem. 

Jakby tego było mało, jak sam określił, jest już gotowy na odejście. 

- Już jestem spakowany, oczekuję na przejście. Tu na tym świecie jestem już znudzony - dodał. 

Dzisiaj grzeje: Gwiazda ''M jak miłość'' odchodzi z serialu. Scenarzyści uśmiercą jej postać

2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Ekstradycji" i innych największych hitów. Smutna wiadomość obiegła media

To bez wątpienia bardzo odważne, ale i smutne słowa, które mogą wstrząsnąć jego zwolennikami. Choć mówi, że zostało mu już tylko 5 lat, doskonale zaplanował sobie, na co zamierza je spożytkować.

- Jak mi zdrowie pozwoli, to mam zaplanowane wyjazdy za granicę na najbliższe pięć lat. Chodzi o wykłady, spotkania. Na brak roboty nie narzekam - powiedział Super Expressowi. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Działacz ostrzega Kurskiego przed tragedią na Sylwestrze Marzeń. Nagranie, dające do myślenia
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Wielka wpadka TVP na godziny przed Sylwestrem. Michał Szpak może spalić się ze wstydu
  4. Kłęby dymu unoszą się nad Warszawą. Pilna akcja służb, na miejscu kilkanaście zastępów straży pożarnej
  5. Ręce opadają. Ksiądz w polskiej miejscowości podsumował zbiórkę pieniędzy, zwyzywano tych, którzy dali najmniej (ZDJĘCIE)

 

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News