Wałęsa zarzuca marszałkowi Kuchcińskiemu pedofilię. Burza po udostępnieniu grafiki na profilu byłego prezydenta

Wałęsa zarzuca marszałkowi Kuchcińskiemu pedofilię. Burza po udostępnieniu grafiki na profilu byłego prezydenta Źródło: youtube.com/onet

Lech Wałęsa znów zadziwił internautów. Były prezydent, który nie od dzisiaj jest znany jako wielki krytyk rządów Prawa i Sprawiedliwości, popisał się dość kontrowersyjną grafiką prezentującą byłego Marszałka Sejmu - Marka Kuchcińskiego jako pedofilia.

Lech Wałęsa po raz kolejny wzbudził ogromne kontrowersje. Były prezydent, który wielokrotnie obrażał i krytykował polityków PiS, zdecydował się po raz kolejny na pokazanie swoich wyrazistych poglądów. Polityk i Noblista znów zszokował i w bardzo nieparlamentarny sposób zaatakował Jarosława Kaczyńskiego, Prezydenta Andrzeja Dudę i byłego marszałka Sejmu, którego nazwał pedofilem. Tak mocny atak zdaniem wielu internautów może skończyć się nawet pozwem.

Lech Wałęsa grzmi w mediach społecznościowych. Marek Kuchciński nazwany pedofilem

Były prezydent Polski tym razem postanowił wstawić na swój Facebook informację o tym, jak bardzo zawiedziony jest rządami Prawa i Sprawiedliwości. W swoim komentarzu polityk nie obawiał się zamieścić mocnych słów i oskarżeń. Najostrzej dostało się byłemu marszałkowi Sejmu - Markowi Kuchcińskiemu, który został wyzwany od pedofilii.

- Większość ministrów po wyrokach, marszałek pedofilem, prezydent błaznem - wyliczał na swoim Facebooku Wałęsa.

Reakcje internautów na tak emocjonalny wpis nie pozostawiają złudzeń. Nawet najbardziej przeciwne obecnemu obozowi rządowemu osoby są zażenowane poziomem prezentowanym przez Wałęsę i apelują, do zaprzestania tego typu analiz politycznych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci krytykują Wałęsę

O ile Wałęsa dostał dużo krytyki ze strony zwolenników PiSu, co nie powinno dziwić, o tyle jego wpis został zmieszany z błotem także przez potencjalnych miłośników Noblisty.

Dzisiaj grzeje: 1. Położyła niemowlaka do łóżeczka. Gdy chwilę później spojrzała na monitoring, stanęło jej serce. Ktoś leżał obok jej dziecka
2. Wszyscy są ranni. Napływają straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości

- Nie chcę tutaj nikogo obrażać, zawsze Pana bardzo lubiłem i będę szanował, ale nie przystoi Panie prezydencie, może lepiej zająć się wnukami, odpoczynkiem, niż komentować to wszystko, zwłaszcza w taki sposób, żenada. - zauważył jeden z oburzonych internautów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. ZUS masowo ZABIERA zasiłki. Matki pozostają bez środków do życia
  2. Ojciec przeczytał wiadomości swojej 7-letniej córki do koleżanki. W ostatniej chwili zadzwonił na policję
  3. Zobaczyłeś plastikową butelkę przy kole samochodu? Uważaj, niebezpieczeństwo nadciąga
  4. Justyna Kowalczyk właśnie przestała ukrywać partnera, wielka tajemnica wyszła na jaw. Wielu ludziom opadnie szczęka na widok miłości jej życia
  5. Dlaczego Grażyna Torbicka nie ma dzieci? Smutny fakt z jej życia

źródło: Facebook

Następny artykuł