Nieszczęście nie opuszcza rodziny Wałęsów. Doniesienia o wnuku byłego prezydenta są niepokojące

Nieszczęście nie opuszcza rodziny Wałęsów. Doniesienia o wnuku byłego prezydenta są niepokojące Źródło: wikipedia.org Jindřich Nosek

Lech Wałęsa wciąż nie może odetchnąć z ulgą. Jedno nieszczęście goni kolejne, a ostatnio do mediów dotarły nowe równie niepokojące doniesienia. Chodzi o wnuka byłego prezydenta.

Lech Wałęsa każdego dnia martwi się o ukochanego wnuka. Sprawa z Bartłomiejem w roli głównej odbiła się szerokim echem w mediach, a dyskusje wokół tego tematu nie cichą. Najnowsze fakty odbierają mowę, cała rodzina Wałęsów przechodzi przez prawdziwy koszmar. 

Niepokojące informacje ws. wnuka byłego prezydenta. Lech Wałęsa nie może spać spokojnie 

Wprost.pl wraca do głośnej spray Bartłomieja W., wnuka byłego prezydenta i przytacza najnowsze informacje. Przypominamy, że od 2018 roku toczy się postępowanie w sprawie chłopaka za napad na szwedzkiego turystę w centrum Gdańska. Dopiero w czerwcu tego roku Sąd Rejonowy w Gdańsku uznał Bartłomieja W. winnym i wymierzył mu karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. Jednocześnie uznano go za winnego pobicia innej osoby, dlatego ostatecznie sąd wydał wyrok 12 miesięcy więzienia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Prawnicy Bartłomieja chcieli złożyć apelację do wyroku, jednak ubiegła ich w tym prokuratura, która dopatrzyła się błędu gdańskiego sądu, podającego przez pomyłkę niewłaściwą podstawę wymierzenia kary. Z informacji przekazywanych przez Wprost wynika, że decyzja sądu została zaskarżona w całości, a sprawa ma zostać skierowana do ponownego rozpatrzenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Najpierw uderzyła choroba, później śmierć. Tragedia córki Pazury i jego całej rodziny boli do dzisiaj

2. Pilny alarm sanepidu. Konkretna grupa Polaków zagrożona

3. Tragiczne wiadomości obiegły media. W czasie jednego weekendu utonęło kilkanaście osób

- W apelacji prokurator wskazał, że sąd niesłusznie uniewinnił Bartłomieja W. i Oskara N. od zarzutu rozboju. Choć sąd poprawnie ustalił, że stroną inicjującą atak był Dawid M., to błędnie uznał, że Bartłomiej W. i Oskar N. przyłączyli się do niego po chwili wyłącznie po to, aby pomóc mu w walce z pokrzywdzonym. Doświadczenie życiowe podpowiada, że osoby niemające zamiaru dokonać rozboju nie przystępują do ataku, lecz rozdzielają bijące się osoby - mówiła Grażyna Wawryniuk z prokuratury cytowana przez Wprost.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie żyje aktor znany z seriali na TVP i Polsacie. Zmarł w wyniku zapalenia płuc
  2. Radosław Majdan znalazł się w dramatycznej sytuacji. Druzgocące wiadomości wyszły na jaw
  3. Przez koronawirusa Małysz zniknął z mediów. Ujawniono powód, bardzo przykre
  4. Dopiero teraz ujawniono ostatnie życzenie Pawła Królikowskiego. Bliscy nie mogli powstrzymać łez
  5. Kobieta odwiedzała grób bliskich, gdy usłyszała przerażające dźwięki. Chwilę później ziemia zaczęła się ruszać pod jej stopami
  6. Najgorsza wiadomość tuż po weekendzie. Nie żyje 17 osób, nie mieli żadnych szans
  7. Od dzisiaj hit w Lidlu. Niezbędne wakacyjne akcesoria bez których ani rusz za grosze
  8. Stało się, fatalne doniesienia dla wszystkich wybierających się na wesela. Jest coraz gorzej
  9. Rafał z ”Królowych życia” w towarzystwie znanej piosenkarki. Co z Gabrielem? ”Przesympatyczna i śliczna”

Źródło: Wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News