Dramatyczne wyznanie Lecha Wałęsy. Chodzi o jego żonę i życie

Dramatyczne wyznanie Lecha Wałęsy. Chodzi o jego żonę i życie Źródło: Jarosław Roland Kruk Wikipedia, licencja: CC-BY-SA-3.0

Lech Wałęsa zdecydował się na bardzo szczerze i dramatyczne wyznanie na temat swojego życia oraz długiego małżeństwa. Wiele osób może być zaskoczonych słowami byłego prezydenta.

Lech Wałęsa jest niewątpliwie postacią zasłużoną, ale i kontrowersyjną. Jego wypowiedzi na temat polityki dzielą Polaków, podobnie jak doniesienia o współpracy ze służbami w czasach PRL. W ostatnim wywiadzie były lider Solidarności zebrał się na refleksję na temat swojej starości. Wypowiedział wyjątkowo smutne słowa.

Lech Wałęsa zdecydował się na wyznanie o żonie i stanie swojego małżeństwa

- Ale tu na tym świecie już jestem skończony... Chcę jednak do końca swoich dni być i żyć z żoną. Bo co? Teraz na stare lata rozwód?! Po cholerę mi to... Mam 77 lat, człowiek słaby już jest - mówił Lech Wałęsa w rozmowie z Super-Expressem.

W ubiegłym tygodniu były prezydent obchodził wyjątkowo piękną rocznicę. Od dnia zawarcia związku małżeńskiego z Danutą minęło aż 50 lat. Wałęsa stwierdził, że "kochają się z żoną jak gołąbeczki". Ponadto sam stwierdził, że bardzo pozytywnie ocenia swoje małżeństwo i jest zadowolony z pół wieku z żoną. Mówiąc o upływających latach, poruszył także temat śmierci.

Poruszające i smutne słowa Lecha Wałęsy o śmierci

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że choć Lech Wałęsa jest gorliwym katolikiem, nie chce, aby jego pogrzeb odbył się w tradycyjnym obrządku. O ile można się spodziewać, że po śmierci odbędzie się pogrzeb kościelny oraz cywilny ze wszystkimi honorami, to polski noblista nie spocznie w trumnie. Stwierdził, że ma w tej kwestii specjalne życzenie.

Dzisiaj grzeje: 1. Smutek i żal. Nie żyje ukochana legendarna aktorka
2. Mąż Ilony Felicjańskiej upokorzył ją. Opublikował w sieci jej nagie zdjęcia

- Chcę, żeby mnie spalili. A co?! Mają mnie robaki jeść?! Od razu chcę się w proch zamienić, chcę być na morzu rozrzuconym, najlepiej w Bałtyku, niech rybki sobie pojedzą... - powiedział Lech Wałęsa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Korzystnie wpływa na wzrok, poprawia funkcjonowanie serca oraz nadaje skórze złocisty kolor. Znajdziesz ją w każdym sklepie
  2. Wielkie wyróżnienie dla Łukasza Piszczka. Otrzymał je na specjalnych zasadach
  3. Wielka gwiazda zniknęła 10 lat temu. Wyjawiła porażający powód, była gwałcona i trzymana w niewoli
  4. Lekarze otworzyli brzuch kobiety w ciąży. Od razu zrozumieli, że dziecka tam nie ma, szybko zaczęli działać
  5. Kinga Rusin nagle zniknęła. Wszyscy zastanawiają się gdzie jest
  6. Kiwi jest najzdrowszym owocem świata. Zjesz 1 dziennie i zauważysz 9 piorunujących zmian w organizmie

Źródło: Rzeczpospolita

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News