Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła

Dramat rozgrywał się po cichu, za zamkniętymi drzwiami. Żona Wałęsy wszystko ujawniła Źródło: B. Krupa East News

Lech Wałęsa, były prezydent Polski i bohater opozycji antykomunistycznej w okresie PRL to postać znana każdemu Polakowi. Polityk na zawsze zapisał się w historii naszego kraju. Niewiele osób wie jednak, jakim człowiekiem był prywatnie. Jego żona zdradziła wiele na temat dramatu, który rozgrywał się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego.

Lech Wałęsa jest politykiem, który na zawsze zapisał się na kartach historii. Niestety poza sukcesami w sferze publicznej, nie okazał się on najlepszym kandydatem na męża. Przynajmniej tak twierdzi jego żona, która wyznała publicznie, że przez wiele lat nie była szczęśliwa. Kobieta zdradziła, że za zamkniętymi drzwiami rozgrywał się dramat, z którym musiała sobie radzić samotnie.

Jakim mężem był Lech Wałęsa? Żona zdradziła wszystko

Danuta Wałęsa, żona Lecha Wałęsy, nie miała łatwego życia. Po latach cierpienia zdecydowała się ujawnić kulisy małżeństwa z byłym prezydentem. Jak wyznaje, nigdy nie było jej łatwo. Nikt nie wiedział o tym, co się dzieje w prywatnym życiu Wałęsów. Kobieta musiała sobie z tym radzić samotnie. Po latach nie wytrzymała i musiała podzielić się ze światem swoją historią. 

W 2011 roku ukazała się autobiografia Danuty Wałęsy pod tytułem "Marzenia i tajemnice". Kobieta opowiedziała w niej o swoim małżeństwie z Lechem Wałęsą. Jak wynika z jej relacji, nie była szczęśliwa. Zmagała się z samotnością, nie czuła się doceniona przez męża. Była również prześladowana, z czym musiała sobie radzić samotnie, w dodatku wychowując jednocześnie dzieci. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Lech Wałęsa niechętnie rozmawia o książce swojej żony, według niego wielokrotnie powinna była ugryźć się w język. Według niego nic nie było tak proste, na jakie wygląda. Wyznał, że był bardzo zajęty, nie miał czasu poświęcić go żonie, a ona zamykała się w sobie i swoim nieszczęściu.

Dzisiaj grzeje: 1. Upubliczniono ponad 20-letnie zdjęcie Rydzyka z kobietą, którą wszyscy znają. Byli sobie bliscy, mało kto by pomyślał

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego dotycząca polskich uczniów. Co według jasnowidza wydarzy się we wrześniu?

Polityk wyznaje, że nigdy nie czuł się nieszczęśliwy w małżeństwie, choć nie zauważał potrzeb żony. Nie słyszał od niej bezpośrednich słów skargi, dlatego uznawał, że wszystko jest w porządku. Kobieta po latach nie była w stanie już dłużej tłamsić wszystkiego w sobie. Opowiedziała światu o tym, że małżeństwo było dla niej bardzo trudne, zabrakło jej czułości i miłości męża, który całkowicie poświęcił się karierze w polityce.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Anna Lewandowska pokazała jak wygląda 2 miesiące po porodzie. Niczego nie ukrywa, odważne zdjęcie (FOTO)
  2. Mszyce i mrówki zaatakowały twoje róże? Roztwór z 1 rośliny odstraszy je w 1 dzień
  3. Krystyna Pawłowicz miała łzy w oczach. Wszystko upubliczniła
  4. Niebywałe doniesienia o Tomaszu Komendzie. Długo ukrywano jeden fakt
  5. Rodzina potwierdza, niestety nie żyje. Gwiazda, którą znali wszyscy, tajemnicze okoliczności
  6. Polki mogą stracić tysiące złotych. Zmiana uderzy w matki, nie da się odzyskać pieniędzy

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News