Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?

Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził? Źródło: ANDRZEJ IWANCZUK REPORTER

Lech Wałęsa bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na jego koncie na Facebooku co rusz publikowane są nowe treści na rozmaite tematy. Jego ostatni post dotyczył, listów, które niedawno otrzymał. Jak się okazało, znalazł się na nich mały szczegół, który wywołał prawdziwą aferę wśród internautów. Z pewnością były prezydent nie spodziewał się, że zakończy się to tak dużym zamieszaniem.

Lech Wałęsa nieustannie zaskakuje internautów treściami, jakie publikuje na swoim koncie na Facebooku. Niedawno podzielił się ze swoimi obserwatorami kontrowersyjnym filmikiem, po którego opublikowaniu spadła na niego cała lawina negatywnych komentarzy. Tym razem postanowił jednak ujawnić treść listów, które otrzymał. Z pewnością nie spodziewał się, że wywoła tym tak ogromne zamieszanie. 

Lech Wałęsa wywołał prawdziwą aferę w mediach społecznościowych - wszystko przez listy, które opublikował

Były prezydent bardzo aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na Facebooku chętnie dzieli się swoim życiem czy teoriami, w które wierzy. W swoim ostatnim poście podzielił się treścią listów, które otrzymał od swoich zwolenników. Uwagę internautów przykuł jeden bardzo ważny szczegół. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lech Wałęsa spędza bardzo dużo czasu w internecie. Na jego profilach w mediach społecznościowych często pojawiają się dość zaskakujące treści - nagranie, zdjęcia czy podawane dalej wpisy. Niejednokrotnie spotkał się z negatywnymi opiniami na temat swojej działalności internetowej, jednak nie zniechęciło go to. Tym razem postanowił pochwalić się zdjęciami listów, które wysłali jego sympatycy. 

- Dochodzą i takie listy - napisał widocznie zadowolony Lech Wałęsa, publikując jednocześnie zdjęcie korespondencji, którą otrzymał. Internauci okazali się jednak bardzo szybko sprowadzić go na ziemię. Jak się okazało, prezydent zapomniał o zamazaniu danych osobowych nadawców listów, co spotkało się z natychmiastową reakcją jego obserwatorów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

- Dane osobowe / adres nie powinny być upubliczniane; Proszę zamazać dane osobowe - alarmują kolejno internauci, którzy zresztą mają absolutną rację. Były prezydent powinien był przed opublikowaniem treści listów zasłonić dane osób, które wysłały do niego pełną uwielbienia korespondencję. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dyr. programowy ostro o odejściu prowadzących Dzień dobry TVN. Bolesne słowa
  2. Dlaczego miód się nie psuje? Wyjaśniamy
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Kanapka kapitańska z boczkiem jest klasyką gatunku. Uwielbianą przez Polaków propozycję śniadaniową zrobisz w parę chwil

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News