Po 50 latach Lech Wałęsa zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa. Do tej pory nikt nie wiedział

Po 50 latach Lech Wałęsa zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa. Do tej pory nikt nie wiedział Źródło: MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News

Lech Wałęsa milczał przez naprawdę długi czas. Dopiero po 5 latach zdecydował się ujawnić całą prawdę na temat swojego małżeństwo. Nikt nie miał o tym pojęcia.

Lech Wałęsa nie dzieli się w mediach swoim życiem prywatnym, jego wypowiedzi o bliskich można więc policzyć na palach jednej ręki. Mimo to sporadycznie zdarza mu się uchylić rąbka tajemnicy i podzielić się czymś naprawdę dla niego istotnym. Choć wydawać by się mogło, że małżeństwo to jedna z tych rzeczy, on opowiedział o nim dopiero po 50 latach.

Lech Wałęsa wyjawił prawdę o swoim małżeństwie 

Lech i Danuta pobrali się w roku 1969, zatem małżeństwem są już od ponad 50 lat. Ponadto mają ośmioro dzieci, są szczęśliwymi dziadkami i wydawać by się mogło, że tworzą zgrany związek. Choć jego żona niejednokrotnie opowiadała o tym, jak to wygląda naprawdę, sam Wałęsa milczał, a głos zabrał dopiero niedawno. 

W rozmowie z "Super Expressem" opowiedział krótko o tym, jak celebrowali 50. rocznicę ślubu, która wybiła w ubiegłym roku. Okazuje się, że Danuta nie miała co oczekiwać hucznego świętowania i fajerwerków. 

- A dlaczego ja mam wręczać prezent, a nie żona mnie?! Kocham żonę, a jakie mam wyjście? Teraz, kiedy jestem już staruch i mam 76 lat?! To co, mam szukać młodszego modelu, teraz?! Z męskich spraw zostało mi już tylko golenie - mówił na łamach se.pl Lech Wałęsa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Z kolei jeszcze nie tak dawno, cytowana przez tygodnik Danuta, opowiadała o swoim małżeństwie w zatrważający sposób. 

- Wchodziłam do gabinetu i mówiłam: "Patrz jak to nasze życie wygląda! Ty siedzisz w internecie, a ja co?". A on na to: "No to siadaj na krześle koło mnie". Albo: "To będziemy przez komputer rozmawiać: ty na górze, ja na dole". Powiedziałam: "nie!" - mówiła w jednym z wywiadów. 

Dzisiaj grzeje: 1. Do sieci wyciekła poufna rozmowa Andrzeja Dudy. Skandal na włosku, służby w akcji

2. Krzysztof Jackowski ostrzega Andrzeja Dudę. Jasnowidz podzielił się swoją nową wizją

Natomiast przed kilkoma dniami, jak przytacza se.pl, Wałęsa wprost przyznał, że po tylu latach związku, żona go... nie lubi. 

- Żona mnie nie lubi i nie podobam się żonie teraz na starość. Wielu mam wrogów, za te wielkie zmiany, z zazdrości - mówił Wałęsa.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rywal Kamila Stocha został piosenkarzem. Znany skoczek nagrał wakacyjny hit (WIDEO)
  2. Polacy masowo i nieświadomie popełniają karygodny błąd przy zakupie mięsa mielonego na kotlety. Decydująca jest 1 cecha
  3. Pilny apel Marty Manowskiej. Pomoc jest potrzebna na już
  4. Karol Strasburger ukrywa swoją małą córeczkę. Jeden z powodów jest bardzo smutny
  5. Pozostało kilka godzin. IMGW pilnie ostrzega
  6. Justyna Pochanke ujawniła powód odejścia z TVN-u. Z jej ust nigdy nie padły podobne słowa

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News