Lech Wałęsa ostro wziął się za odchudzanie, a teraz pokazał zdumiewające zdjęcie. Jest chudy jak patyk!

Lech Wałęsa ostro wziął się za odchudzanie, a teraz pokazał zdumiewające zdjęcie. Jest chudy jak patyk! Źródło: Instagram/Lech Walesa

Lech Wałęsa na swoim oficjalnym koncie Instagramowym zaprezentował zdjęcie, które zupełnie zszokowało internautów. Były prezydent jest na nim chudy jak patyk.

Lech Wałęsa za priorytet postawił sobie zrzucenie kilku zbędnych, nadprogramowych kilogramów. W tym celu przestrzega restrykcyjnej diety, a także zażywa nieco więcej ruchu. Już widać zdumiewające efekty ciężkiej pracy i masy wyrzeczeń, których podjął się były prezydent. Wkrótce, jak tak dalej pójdzie, Lech Wałęsa będzie mógł pochwalić się wszystkim swoją niesamowitą transformacją. Najnowsze zdjęcie, które laureat Pokojowej Nagrody Nobla opublikował na swoim oficjalnym profilu, szybko stało się hitem sieci.

Lech Wałęsa schudł kilka kilogramów?

Jak donosi "Super Express", Lech Wałęsa obecnie przebywa w sanatorium. Ośrodek, do którego wybrał się były prezydent, to jeden z lepszych w kraju, znajdujący się w Świeradowie Zdroju. Tam Lechem Wałęsą zajmują się najlepsi specjaliści, którzy dbają o jego zdrowie. Dietetycy rozpisali dietę prezydentowi, zgodnie z jego upodobaniami, a także preferencjami smakowymi (uwzględniając także dolegliwości Lecha Wałęsy), a trenerzy motywują byłego prezydenta, aby zażywał nieco więcej ruchu na świeżym powietrzu, co były polityk konsekwentnie ponoć robi.

Na tym rysunku Lech Wałęsa jest nie do poznania

W Świeradowie prezydent otrzymał od ośrodka specjalny podarunek. Pamiątka, którą mu wręczono, bardzo spodobała się Lechowi Wałęsie, toteż zdecydował się pokazać ją szerszej publiczności na swoim oficjalnym koncie instagramowym. Jest to rysunek z nim w roli głównej. Zdjęcie wygląda zdumiewająco, bo pokazuje to, w jaki sposób wkrótce może wyglądać były prezydent, o ile schudnie, choć w karykaturalnej formie. 

Jak twierdzą internauci, biorąc pod uwagę zaangażowanie i sumienność byłego prezydenta, który chce pozbyć się nadwagi, wkrótce z pewnością będzie wyglądał właśnie tak, jak na tym rysunku. W chwilach zwątpienia Lech Wałęsa może patrzeć na swoją pamiątkę, dzięki której na pewno poczuje motywację, aby się nie poddawać.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

Życzymy prezydentowi, aby udało mu się osiągnąć założone cele.

Fot. Instagram/Lech Wałęsa

 

  1. Niesamowita oferta, która zwala z nóg. Polacy mogą za darmo przejechać się kultowym autem prosto z salonu
  2. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  3. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. William pękł podczas publicznej przemowy. Opowiedział prawdę o tragicznej śmierci księżnej Diany

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu