Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. Publicznie błaga o wybaczenie, rozpaczliwe słowa

Coś niepokojącego dzieje się z Lechem Wałęsą. Publicznie błaga o wybaczenie, rozpaczliwe słowa Źródło: Jakub Kaminski East News

Lech Wałęsa w rozpaczliwych słowach publicznie rozlicza się ze swojego życia. O co chodzi? Polityk opublikował niepokojącą wiadomość, będąca jednocześnie odniesieniem do do pewnego zdjęcia. Internauci przekazali mu wiele słów wsparcia. Czyżby były prezydent był w bardzo słabej formie?

Lech Wałęsa publicznie wypowiedział słowa, po których wiele osób wpadło w zaniepokojenie. Były prezydent Polski zdecydował się na publiczne rozliczenie ze swojego życia. W rozpaczliwych słowach błaga o przebaczenie, przy okazji komentując pewne bardzo wymowne zdjęcie. O co chodzi politykowi? Co chciał przekazać przez swój wpis?

Lech Wałęsa w rozpaczliwych słowach prosi o przebaczenie. O co chodzi?

- Mam 77 lat za chwilę przeniosę się do wieczności i muszę to powiedzieć przed zbliżającym się boskim rozliczeniem - napisał na Facebooku Lech Wałęsa. Były prezydent skomentował zamieszczone przez siebie zdjęcie, na którym widnieje premier Mateusz Morawiecki oraz prezes Jarosław Kaczyński. Fotografia pochodzi z uroczystości, która niedawno odbyła się w Toruniu.

Kilka dni temu, 8 sierpnia w Toruniu otwarto Park Pamięci Narodowej „Zachowali się jak trzeba”. Ma być to miejsce upamiętniające tysiące Polaków, którzy ratowali Żydów w trakcie II wojny światowej. Tym samym narażali oni życie własne oraz całych swoich rodzin. W uroczystości wzięli udział tacy politycy jak prezes PiS Jarosław Kaczyński oraz premier Mateusz Morawiecki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Panie Boże wybacz mi i daj siłę bym mógł pomieścić się z Tymi ludźmi w tej samej wierze. Z zachowań i mojej wiedzy o Tych ludziach : biskupie Glódźiu,Tadeuszu Rydzyku, Jarosławie Kaczynskim, Mateuszu Morawieckmi, albo ja olbo Oni nie mieścimy się w kanonach tej Wiary [pisownia oryginalna] - napisał pod zdjęciem był prezydent Lech Wałęsa. 

W swoich podsumowujących słowach polityk przypomniał, ile ma lat oraz wyznał, że niedługo przeniesie się do wieczności. To nie pierwsza taka deklaracja byłego prezydenta, który już wcześniej wspominał, że kres jego życia został już dokładnie zaplanowany. Polityk wyznał, że nie ma zamiaru żyć dłużej niż kolejnych pięć lat. 

Podczas jednej z ostatnich rozmów z "Super Expressem" Lech Wałęsa przyznał, że nikt w jego rodzinie nie żył tak długo jak on. Przyznał, ze daje sobie jeszcze co najwyżej pięć lat, jeśli będzie żył dłużej będzie czuł się niezadowolony. W rozpaczliwych słowach przyznał, że jest gotowy na odejście. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN pilnie ostrzega. Najbliższe godziny będą kluczowe, duże zagrożenie dla wielu Polaków

2. Ważny apel Mateusza Morawieckiego. Premier prosi Polaków o jedną, bardzo istotną rzecz

3. Niestety, koronawirus w komunikacji miejskiej. Sanepid pilnie szuka pasażerów

Były prezydent w dalszej części rozmowy wyznał, że jest znudzony życiem na tym świecie, a śmierć byłaby dla niego czymś nowym. Jego wyznania są bardzo niepokojące. Ostatni wpis na Facebooku, w którym rozlicza się ze śmiercią po raz kolejny ukazuje, że naprawdę jest on gotów na śmierć. Ma także nadzieję, że jego kres nastąpi niebawem, z pewnością w czasie nie dłuższym niż kolejnych pięć lat. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Bardzo smutna wiadomość dotarła do mediów. Nie żyje prawdziwa legenda
  2. Radio Maryja podało smutną informację. Nie żyje, pożegnały go tłumy
  3. Premier zdecydował, Kancelaria ogłosiła. Będzie obowiązywał już od jutra
  4. Zła informacja dla posiadaczy kont w bankach. Pilnie wprowadzono obostrzenia
  5. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy

Źródło: W Polityce, Do Rzeczy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News